سیسکو سود سه ماهه خود را به ۲.۴ میلیارد دلار رساند

سیسکو سود سه ماهه خود را به ۲.۴ میلیارد دلار رساند

همکاران سیستم- شرکت سیسکو، بزرگترین عرضه‏‌کننده راهکارها و تجهیزات شبکه‌‏ای در جهان سه ماهه دوم سال مالی خود را با یک درآمد ۱۱.۹ میلیارد دلاری به پایان رسانده است.
به گزارش وب‏سایت zdnet، شرکت سیسکو در سه ماهه دوم سال مالی خود ۱۱.۹ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم ۷ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. تحلیل‏‌گران وال استریت نیز انتظار داشتند درآمد سیسکو در این دوره حداکثر به ۱۱.۸ میلیارد دلار برسد. درآمد خالص سیسکو نیز ۲.۴ میلیارد گزارش شده است.
جان چامبرز، مدیر عامل سیسکو موفقیت درآمدی این شرکت را نتیجه مدیریت موفقیت‏‌آمیز فرایند تحول شرکت سیسکو در سه سال گذشته و حفظ برتری این شرکت در حوزه‏‌هایی مثل فناوری‌‏های پردازش ابری، داده‏‌های کلان، همراه، امنیتی، کار جمعی و اینترنت اشیا دانسته است. وی گفته است: همه کشورها، همه شرکت‌‏ها و کلاً همه چیز در حال دیجیتالی شدن است و فناوری شبکه نیز محور و هسته این تغییر و تحول است.
تحلیل‏گران وال استریت پیش‏بینی کرده‌‏اند شرکت سیسکو به رشد درآمدی خود همچنان ادامه دهد و در سه ماهه سوم سال مالی خود ۵۲ سنت به ارزش هر سهم خود بیفزاید و درآمدهای خود را نیز به بیش از ۱۲ میلیارد دلار برساند.