سپ با خرید شرکت کامیلیون راهکارهای بیمه‌ای خود را ارتقا می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت سپ قصد دارد با خرید یکی از شرکت‌های عرضه کننده محصولات نرم افزاری برای صنعت بیمه راهکارهای خود در این حوزه را ارتقا دهد.
به گزارش وب سایت itworld، شرکت سپ اخیراً شرکت کانادایی کامیلیون (camilion) را که یکی از عرضه کنندگان راهکارهای نرم افزاری برای کسب و کارهای بیمه‌ای است، خریداری کرده است. این دو شرکت پیش از این به عنوان شریک با یکدیگر همکاری می‌کردند.
دو شرکت سپ و کامیلیون در بیانیه‌های خود این معامله را تایید کرده اما قیمت آن را فاش نکرده‌اند. شرکت سپ در بیانیه خود گفته است بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای از کار با سیستم‌های نرم افزاری قدیمی رنج می‌برند و نمی‌توانند با آن‌ها به نیازهای امروز خود پاسخ دهند. شرکت سپ همچنین اعلام کرده قصد دارد محصولات کامیلیون را با راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی بیمه‌ای خود ترکیب کند تا شرکت‌ها و سازمان‌های بیمه به کمک آن بتوانند عملیات و فعالیت‌های خود را به شیوه‌های مدرن‌تری انجام دهند.
شرکت سپ که چند سالی است شریک کامیلیون است، هم اکنون در برخی راهکارهای خود از فناوری‌های این شرکت استفاده می‌کند. کامیلیون پیش از این با اوراکل که یکی از مهم‌ترین رقبای سپ است، شریک بوده و در طراحی و عرضه راهکارهای بیمه‌ای به این شرکت کمک می‌کرده است.