سلزفورس از تمام پیش‌بینی‌های مالی فراتر رفت

شرکت سلزفورس از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی در جهان تمامی انتظارات مالی مربوط به سه ماهه دوم سال جاری را برآورده کرد و همچنین با انتشار ادغام کامل با شرکت Slack توضیح داد خود را برای کنفرانس سالانه «دریمفورس» آماده می‌کند.

این شرکت در گزارش خود اعلام کرد که در فصل دوم سال مالی جاری به ازای هر سهام خود 56 سنت سود کرده تا براین اساس مجموع درآمدهای آن 6.34 میلیارد دلار محاسبه شود که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 23 درصدی را نشان می‌دهد.

در این میان میزان درآمدهای غیرحسابرسی شده (Non-GAAP) سلزفورس نیز به ازای هر سهام 1.48 دلار برآورد شد. این شرکت در فصل مذکور برای نخستین بار مجموع درآمدهای خود را به بیش از 6 میلیارد دلار رساند.

وال‌استریت پیش‌بینی کرده بود که سلزفورس در این بازه زمانی درآمدی بالغ بر 6.24 میلیارد دلار را با سود غیرحسابرسی شده 92 سنت به ازای هر سهام به دست آورد. در بخش خط تولید محصولات سلزفورس، زیرمجموع تولید نرم‌افزارهای MuleSoft و Tableau بیشترین میزان درآمدها را به خود اختصاص دادند.

در این فصل درآمد مرکز فروش خدمات پردازش ابری سلفورس که با نام Sales Cloud شناخته می‌شود نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 15 درصدی به 1.5 میلیارد دلار رسید.

مرکز توسعه خدمات ابری سلزفوس موسوم به Service Cloud نیز در این بازه زمانی درآمد 1.6 میلیارد دلاری را به دست آورد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 23 درصدی داشت.

منبع: zdnet