سرویس مدیریتی Elasticsearch آمازون عرضه شد

سرویس مدیریتی Elasticsearch آمازون عرضه شد

همکاران سیستم- مرکز خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) که با این نام‌گذاری سرویس‌های پردازشی رایانه و ذخیره‌سازی داده را با حداقل قیمت در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد، در تلاش است خدمات جدید خود را با قیمت بالاتر برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و مدیران شبکه ارایه دهد.وبسایت Pcworld در این زمینه گزارش داده است خدمات Amazon Elasticsearch Service محصول جدید این شرکت محسوب می‌شود که سازگاری با جست‌وجوگر متن‌باز Elasticsearch و موتور تحلیل داده مبتنی بر سیستم ابری AWS را برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آسان می‌کند.
کاربران می‌توانند خدمات Elasticsearch را با استفاده از سیستم AWS Management Console، سری ابزارهای دستوری، یا خدمات Amazon Elasticsearch Service API در اختیار بگیرند. برای این دسته از کاربران تنظیم کردن پارامترهایی از جمله تعداد دفعات مشاهده داده‌ها و نحوه ذخیره‌سازی آنها آسان خواهد شد.
سرویس Elasticsearch می‌تواند برای ذخیره‌سازی داده‌ها مورد استفاده قرار گیرد یا آنکه حافظه‌های جداگانه اطلاعاتی از جمله Elastic Block Store آمازون را به یکدیگر متصل کند.
زمانی که این خدمات خوشه‌ای راه‌اندازی می‌شوند، کاربران می‌توانند اطلاعات مورد نظر خود را از طریق سرویس Elasticsearch ذخیره کنند و از طریق ابزارهایی مانند Kibana آنها را مشاهده کنند. سرویس Elasticsearch همچنین می‌تواند با خدمات مانیتورینگ CloudWatch Logs ادغام شود. کاربران قادر خواهند بود پس از راه‌اندازی دامنه Elasticsearch Service، ابزارهای کنسول CloudWatch را مورد استفاده قرار دهند تا دو سرویس مذکور را به یکدیگر متصل کنند. سرویس جدید آمازون از این هفته در ۹ منطقه ارائه شده است.