سامسونگ 9 میلیون سفارش برای گلکسی اس 3 دریافت کرد

همکاران سیستم- در حالی که فروش گوشی گلکسی اس 3 هنوز آغاز نشده است، یکی از مقامات شرکت سامسونگ از دریافت حدود 9 میلیون سفارش برای این گوشی هوشمند خبر داده است.

به گزارش وب سایت digitaltrends یکی از مقامات سامسونگ اعلام کرده است که این شرکت تاکنون 9 میلیون سفارش برای گوشی گلکسی اس 3 دریافت کرده است. وی تاکیده کرده است که این آمار کشور آمریکا را در برنمی‌گیرد و سفارش‌های مربوط به این کشور در این آمار محاسبه نشده است.

براساس این گزارش، شرکت سامسونگ این 9 میلیون سفارش را از 100 شرکت ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی در سراسر جهان دریافت کرده است. این مقام مطلع به یکی از روزنامه‌های اقتصادی کره جنوبی گفته است سامسونگ در حال حاضر ماهیانه 5 میلیون گوشی گلکسی اس 3 تولید می‌کند.

عرضه گوشی گلکسی اس 3 به صورت رسمی از اوایل ماه جاری میلادی شروع شد. فروش بالای نسل‌های قبلی این گوشی و بویژه گلکسی اس 2 شرکت سامسونگ را به بزرگ‌ترین عرضه‌کننده گوشی‌های تلفن همراه در سراسر جهان تبدیل کرد.

موسسه پژوهشی گارتنر نیز گزارش داده است که گوشی‌های سامسونگ هم اکنون 40 درصد از کل گوشی‌های اندرویدی در سراسر جهان را تشکیل می‌دهد. این در حالی است که سهم هیچکدام از شرکت‌های تولید کننده گوشی اندرویدی از این بازار به 10 درصد نمی‌رسد.

شرکت سامسونگ برای فروش گلکسی اس 3 حساب ویژه‌ای روی مسابقات المپیک لندن باز کرده است. این گوشی کمتر از دو هفته دیگر در بازاهای بریتانیا عرضه خواهد شد. سامسونگ علاوه بر بریتانیا به بازارهای آمریکا نیز چشم دوخته و قصد دارد این گوشی‌ها را در ماه‌های ژولای یا ژوئن سال جاری در این کشور برای فروش عرضه کند.