ساختار کلی فعالیت‌های VMware تغییر کرد

ساختار کلی فعالیت‌های VMware تغییر کرد

همکاران سیستم- از آنجایی که تاریخ واگذاری شرکت EMC به دل نزدیک‌تر می‌شود، مجموعه اجرایی VMware به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های EMC نیز تکمیل‌تر شده است.

به گزارش وبسایت Zdnet، «کار اشنباخ» مدیر عملیاتی VMware چندی پیش بعد از تغییر ساختار کلی این شرکت اعلام کرد که قصد دارد استعفا دهد تا فرصت‌های کاری جدید را پیدا کند. خبرگزاری Fortune گزارش داد که اشنباخ به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران مرکز Sequoia Capital فعالیت جدید خود را آغاز کرده است.

این اقدام در حالی صورت گرفت که «جاناتان چادویک» مدیر مالی شرکت هم چندی پیش از سمَت خود کناره‌گیری کرد. شرکت VMware در زمان کناره‌گیری چادویک اعلام کرد که به زودی یک تغییر ساختار کلی را اعمال می‌کند. «زان راو» مدیر مالی شرکت EMC که پیش‌تر از مدیران ارشد شرکت‌های اپل و UnitedContinental محسوب می‌شد، از امروز مدیریت مالی شرکت VMware را عهده‌دار شد.

لازم به ذکر است که در این تغییر ساختارها «مارتین کاسادو» مدیر مرکز NSX شرکت VMware نیز برکنار شد و «اندریسن هورویتز» مدیر مرکز خدمات مجازی‌سازی شرکت هم کنار رفت.

شرکت VMware در آخرین تصمیمات خود وظایف اشنباخ را بین چند نفر تقسیم کرده است. بر این اساس «ماوریتزیو کارلی» مدیریت فروش جهانی VMware را عهده‌دار شده است. او پیش‌تر مدیر فروش منطقه آمریکا بود. «پیتر مک‌کِی» نیز مدیر عملیاتی آمریکا است. «روی فارل» مدیر فناوری شرکت VMware شده است و مدیریت بخش تجربیات مشتریان را هم برعهده دارد.