رشد 28 درصدی درآمدهای سیلزفورس در سه ماهه اول امسال

رشد 28 درصدی درآمدهای سیلزفورس در سه ماهه اول امسال

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس که یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری محسوب می‌شود، در سه ماهه اول سال جاری توانسته درآمدهای خود را 28 درصد افزایش دهد.

به گزارش وب سایت zdnet، شرکت سیلزفورس در سه ماهه اول سال جاری میلادی توانسته درآمدهای خود را به 893 میلیون دلار افزایش دهد که این رقم 28 درصد بیشتر از درآمد این شرکت در دوره مشابه سال قبل است. با این همه بازار سهام در آمریکا نسبت به این افزایش درآمد روی خوشی نشان نداد و ارزش سهام این شرکت در ساعت‌های بعد از انتشار این گزارش بیش از 5 درصد کاهش یافت.

بر اساس این گزارش، درآمد این شرکت از بخش پشتیبانی و ثبت نام برای استفاده از محصولات با 29 درصد رشد به 842 میلیون دلار رسیده است. خدمات حرفه‌ای و دیگر در فعالیت‌های این شرکت نیز 50 میلیون دلار به همراه داشته است که این رقم 25 درصد بیشتر از سه ماهه اول سال 2012 است. پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که سیلزفورس سه ماه دوم امسال را هم با درآمدی بیش از 931 میلیون دلار به پایان برد. درآمد کلی این شرکت برای سال مالی 2014 نیز رقمی بین 3.835 میلیارد دلار و 3.875 میلیارد دلار برآورد می‌شود.

گزارش درآمدی شرکت سیلزفورس نشان می‌دهد هزینه بازاریابی این شرکت در سه ماهه اول امسال نیز به 446 میلیون دلار افزایش یافته است. این رقم در سه ماهه اول سال قبل 370 میلیون دلار بوده است. هزینه بخش تحقیق و توسعه این شرکت نیز از 95 میلیون دلار در سه ماهه اول پارسال به 132 میلیون دلار در سه ماهه اول امسال افزایش یافته است.