رشد ۳۴ درصدی درآمدهای شرکت نت‏سوئیت در سه ماهه سوم امسال

رشد ۳۴ درصدی درآمدهای شرکت نت‏سوئیت در سه ماهه سوم امسال

همکاران سیستم- شرکت نت‏‌سوئیت، یکی از عرضه‏‌کنندگان راهکارهای برنامه‌‏ریزی منابع سازمانی (ERP) در آمریکا از رشد درآمدی ۳۴ درصدی خود در سه ماهه سوم امسال خبر داده است.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت نت‏‌سوئیت اعلام کرده است در سه ماهه سوم امسال حدود ۱۴۴ میلیون دلار درآمد داشته است که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۴ درصد افزایش دارد. با این همه نت‌سوئیت هنوز به سوددهی نرسیده و در این دوره نیز ۲۹.۳ میلیون دلار زیان داشته است. افزایش فروش محصولات مهمترین دلیل رشد درامدی این شرکت اعلام شده است.
زاچ نلسون، مدیر عامل شرکت نت‌سوئیت در یک نشست خبری درباره عملکرد درآمدی شرکت متبوع خود گفته است نت‌‏سوئیت در این دوره توانسته است تعداد قرادادهای فروش محصولات خود را به عدد یک میلیون برساند. وی همچنین اعلام کرده است در این دوره ۳۸۰ مشتری جدید جذب محصولات این شرکت در حوزه صنایع خرده‌‏فروشی و عمده‌‏فروشی، توزیع، تولید و فناوری‏‌های آی‌تی شده‌‏اند.
گزارش درآمدی نت‌سوئیت همچنین نشان می‌‏دهد درآمدهای معوقه این شرکت در سه ماهه سوم امسال به ۲۵۷ میلیون دلار رسیده است که این رقم در مقایسه با ۲۱۱.۷ میلیون دلار سال گذشته رشد قابل توجهی دارد. این شرکت در پایان این دوره بیش از ۳۸۷ میلیون دلار سرمایه نقد در اختیار داشته است. درآمدهای به دست آمده از محل عرضه خدمات پشتیبانی و فروش اشتراک محصولات نت سوئیت نیز در این دوره به ۱۱۶ میلیون دلار و درآمدهای ناشی از عرضه خدمات حرفه‌‏ای این شرکت نیز حدود ۲۸ میلیون دلار بوده است.
بررسی عملکرد نت‏سوئیت نشان می‌‏دهد این شرکت رفته‏‌رفته در حال تبدیل به یکی از عرضه‏‌کنندگان راهکارهای پردازش ابری است.