رشد ۱۷ درصدی سهم شرکت اینفور از بازار راهکارهای مدیریت منابع سازمانی

رشد ۱۷ درصدی سهم شرکت اینفور از بازار راهکارهای مدیریت منابع سازمانی

همکاران سیستم- شرکت اینفور (Infor)، یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای مدیریت منابع سازمانی (EPR) گفته است این شرکت در سال ۲۰۱۱ توانسته با جذب بیش از ۲۵۰۰ مشتری جدید، تعداد مشتریان خود را به بیش از ۷۰ هزار شرکت افزایش دهد.

به گزارش سایت enterpriseappstoday شرکت اینفور که نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت زنجیره تامین منابع و مدیریت نیروی کار نیز تولید می‌کند، در بخش نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی شاهد رشد ۱۷ درصدی بازار خود بوده است.

شرکت اینفور در نوامبر اعلام کرده بود قصد دارد ضمن انتقال دفتر مرکزی خود از شهر آلفارتا در ایالت جورجیای آمریکا به نیویورک و استخدام ۷۵ نیروی متخصص جدید یک «مرکز نوآوری» برای توسعه محصولاتش راه اندازی کند. این شرکت در سالی که گذشت، با استخدام بیش از ۵۰۰ مهندس نرم افزار توانسته بود ۶۹ محصول جدید طراحی و روانه بازار کند.

 این در حالی است که تحلیلگران معتقدند هم اکنون ضریب نفوذ راهکارهای مدیریت منابع سازمانی در بازار چیزی در حدود ۶۰ درصد است و اکثر سرمایه گذاری‌های صورت گرفته در این حوزه بیشتر معطوف به ارتقای محصولات موجود است و به همین خاطر در این بازار جا و فرصت زیادی برای برندهای جدید وجود ندارد.

چارلز فیلیپس، مدیر عامل اینفور و یکی از مدیران سابق شرکت اوراکل در این باره گفته است: اینفور با در پیش گرفتن یک راهبرد نوآورانه قصد دارد پشت سر هم محصولاتی عرضه کند که مطابق با عمیق‌ترین روندهای صنعتی است. راهبردی که نیاز به سفارشی‌سازی محصولات را برطرف ‌کند، محصولاتی منطبق با ویژگی‌های جغرافیایی تولید کند.

شرکت اینفور در این راه با شرکت‌های بزرگی همچون اوراکل، SAP و Salesforce. com نیز وارد همکاری شده و محصولات مشترک زیادی با آن‌ها تولید کرده است.