رشد پرشتاب بازار راهکارهای مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی

رشد پرشتاب بازار راهکارهای مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی

همکاران سیستم- تحلیل‌گران معتقدند بازار راهکارهای مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی تا سال ۲۰۲۰ به حدود ۳ میلیارد دلار برسد.
به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت پژوهشی فورستر پیش‌بینی کرده است شرکت‌های آمریکایی تا سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۳ میلیارد دلار در بازار راهکارهای مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی هزینه کنند. پیش‌بینی‌ها حکایت از آن دارد که هزینه‌کرد سالانه در این بازار از ۱۴۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ به ۶۶۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ افزایش خواهد یافت.
تحلیل‌گران همچنین پیش‌بینی کرده‌اند شرکت‌های نوپای فعال در حوزه این فناوری سرمایه‌های قابل توجهی در این زمینه جذب کنند. این فناوری برای شرکت‌های مطرحی مثل اوراکل، HP و IBM نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. این شرکت‌ها علاوه بر اینکه می‌کوشند فاصله خود را با شرکت‌های نوپای فعال در این حوزه کم کنند، تلاش می‌کنند نقش راهبردی ویژه‌ای برای خود در این بازار تعریف کنند و اولین حلقه از زنجیره فناوری در این حوزه باشند. فناوری مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی دروازه ورودی به دنیای پلت‌های ابری، تحلیل‌گرها  و غیره است.
فورستر همچنین با انجام یک نظرسنجی دریافته است سازمان‌ها و کسب و کارهای پیشرفته در سال‌های آینده قطعاً به سراغ راهکارهای مدیریت رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی خواهند رفت.