رشد مالی خدمات ابری Box فراتر از انتظارات قبلی

شرکت Box از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات پردازش ابری عمومی نتایج اولیه مربوط به وضعیت مالی سه ماه دوم سال جاری را منتشر کرد. این کمپانی توضیح داد نتایج فصل دوم امسال فراتر از پیش‌بینی‌های قبلی بوده و درآمد کل به همراه درآمدهای غیرحسابرسی شده (non-GAAP) آنها افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

شرکت Box برای فصل دوم سال جاری پیش‌بینی کرده که مجموع درآمدهای فصلی آن به 214 میلیون دلار برسد که این رقم نسبت به درآمد 211.7 میلیون دلاری مدت مشابه سال قبل رشد 11 درصدی را نشان می‌دهد.

برای سال مالی 2022 نیز اعلام شده است که Box راهنمای درآمد خود را در نهایت 7 میلیون دلار در محدوده 856 تا 860 میلیون دلار تخمین زده است. مرکز وال استریت نیز در این زمینه پیش‌بینی کرد که شرکت ارائه‌دهنده خدمات پردازش ابری Box به درآمد سالانه 849.6 میلیون دلار می‌رسد.

در این میان شرکت Box در گزارش خود توضیح داد درآمدهای غیرحسابرسی شده آن در فصل دوم سال مالی جاری با حاشیه عملیاتی 20 درصد برآورد می‌شود که این رقم برای سال گذشته 18 تا 18.5 درصد بود.

«آرون لیوای» مدیرعامل Box در بیانیه‌ای توضیح داد که نتایج اولیه سه ماهه دوم امسال نشان دهنده شتاب در کسب‌وکار آنها است. شرکت Box هم اکنون در حال اجرای یک استراتژی رو به رشد و موثر است که هدف از فعالیت‌های خود را توسعه خدمات به عنوان لایه ابری برای مدیریت محتوا از طریق ادغام با سیستم‌های سازمانی می‌داند.

منبع: zdnet