راهکار هوشمندی تجاری جاسپرسافت به فناوری HTML۵ مجهز شد

همکاران سیستم- شرکت جاسپرسافت که یکی از عرضه کنندگان راهکارهای هوشمندی تجاری است، اخیراً نسخه جدیدی از این راهکار عرضه کرده که تحت فناوری HTML۵ است.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، این شرکت نسخه جدید پلت فرم هوشمند تجاری خود را که جاسپرسافت ۵ (Jaspersoft ۵.۰) نام دارد، با قابلیت‌های فناوری HTML۵ سازگار کرده است. در نسخه جدید پلت فرم جاسپرسافت از این فناوری برای ترسیم نمودار‌ها و تجسم بخشی به داده‌ها و اطلاعات خام استفاده می‌شود.
بر اساس این گزارش، نمودارهای ترسیم شده در فضای صفحات تحت HTML۵ پویایی بیشتری برای کاربران به همراه خواهد داشت. استفاده از این فناوری همچنین باعث می‌شود تا نمودار‌ها و اشکال ترسیم شده بر روی صفحات دسکتاپی و صفحه نمایش‌های ابزارهای همراه به طرز یکسانی به نمایش درآید.
پلت فرم جدید شرکت جاسپرسافت به کاربران مشتری اجازه می‌دهد تا همزمان به چندین منبع داده و اطلاعات متصل شوند و با تجزیه و تحلیل آن‌ها، روند‌ها و فرصت‌های تجاری پیش روی کسب و کار خود را کشف کنند. این پلت فرم می‌تواند با ترکیب تمام داده‌ها و اطلاعات مربوطه که از منابع و پایگاه‌های مختلف گردآوری شده‌اند، یک پایگاه مجازی برای تحلیل این داده‌ها ایجاد کند.
یکی دیگر از قابلیت‌هایی که شرکت جاسپرسافت به پلت فرم هوشمندی تجاری خود افزوده است، افزایش حافظه آن است. نسخه قبلی این پلت فرم می‌توانست نتایح تجزیه و تحلیل‌های صورت گرفته را حداکثر در یک بسته ۱۰۰ گیگابایتی تحویل دهد. اما نسخه ارتقا یافته این پلت فرم می‌تواند حجم نتایج به دست آمده را تا یک ترابایت نیز افزایش دهد.
شرکت جاسپرسافت تصمیم گرفته پلت فرم هوشمندی تجاری خود را در دو نسخه مجزا عرضه کند. یکی نسخه تجاری و دیگری نسخه منبع باز. در حال حاضر فقط نسخه تجاری این پلت فرم به بازار عرضه شده است و قرار است نسخه منبع باز آن نیز تا چند هفته دیگر وارد بازار شود. مدیران جاسپرسافت تاکید کرده‌اند که نسخه تجاری این پلت فرم قابلیت‌های بیشتری برای کاربران به همراه خواهد داشت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *