راهکار بانکداری اوراکل به تایید سوئیفت رسید

راهکار بانکداری اوراکل به تایید سوئیفت رسید

همکاران سیستم- شرکت اوراکل توانست راهکار بانکداری جامع خود را به تایید انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (سوئیفت) برساند.
به گزارش وب سایت itwire ، انجمن جهانی ارتباطات مالی بین بانکی که با نام اختصاری سوئیفت شناخته می‌شود، راهکار بانکداری جامع شرکت اوراکل را با استانداردهای خود سازگار دانست. این انجمن راهکار بانکداری شرکت اوراکل با نام فلکس کوب ۱۲ (FLEXCUBE ۱۲. ۰) را با استانداردهای خود در زمینه پشتیبانی از خدمات پیام دهی، یکپارچگی با محیط شبکه سوئیفت، اتوماسیون ترافیک فزاینده و استاندارد پردازش مستقیم (اس تی پی) سازگار شناخته است.
مدیر بخش نرم افزارهای مالی شرکت اوراکل در این زمینه گفته است: رابطه اوراکل با انجمن سوئیفت حکایت از تعهد و پایبندی ما به استانداردهای صنعت بانکداری دارد و ما همچنان تلاش می‌کنیم تا راهکارهایی را توسعه دهیم که می‌تواند به سازمان‌های عرضه کننده خدمات مالی کمک کند تا بر چالش‌های تجاری دایم التغییر و پرفشار پیش روی خود فائق آیند.
انجمن سوئیفت که مرکز آن در کشور بلژیک است یک اتوماسیون برای سیستم بانکی بین‌المللی عرضه کرده که مؤسسات مالی در سراسر جهان از آن برای تبادل اطلاعات مالی محرمانه خود استفاده می‌کنند. این انجمن که در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم به وجود آمد، به خاطر مزایایی فراوانی که در زمینه تبادلات بین المللی به همراه داشته، از اعتبار بالایی در سطح جهان برخوردار شده است. در حال حاضر بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی در سراسر جهان به عضویت این انجمن جهانی درآمده‌اند و در فعالیت‌های بین بانکی خود از خدمات این انجمن استفاده می‌کنند.
راهکار بانکداری جامع اوراکل نیز با هدف تسهیل تبادلات بانکی برای مقاصد و فعالیت‌هایی مثل واحدهای فروش شرکت‌ها و بانک‌های سرمایه گذاری طراحی شده است. شرکت اوراکل اخیراً اعلام کرده بود نسخه همراه این راهکار را نیز ارتقا داده است. راهکار بانکداری همراه اوراکل انجام تبادلات بانکی از طریق پیامک و نرم افزارهای همراه قابل نصب بر روی گوشی و تبلت را امکان پذیر می‌کند.