دور جدید همکاری‌های ابری IBM و اپل برای کمک به سازمان‌ها

دور جدید همکاری‌های ابری IBM و اپل برای کمک به سازمان‌ها

همکاران سیستم- دو شرکت IBM و اپل اعلام کردند همکاری‌های آنها وارد سطح دیگری می‌شود تا بر این اساس ابزارهای سازمانی جدید مبتنی بر سیستم IBM MobileFirst برای صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم‌عامل iOS در زمینه‌های کاری مختلف عرضه شود.
به گزارش وبسایت theinquirer، مراکز ارائه‌دهنده خدمات بانکی و اقتصادی، شرکت‌های هواپیمایی و صنایع فروش کالا از جمله سازمان‌هایی خواهند بود که از آخرین همکاری‌های صورت گرفته در این زمینه که از نقطه آغاز آن به تابستان گذشته برمی‌گردد، بهره خواهند برد.
ابزار IBM MobileFirst for iOS طراحی Passenger Care را نیز شامل می‌شود تا به کارمندان مخصوص کمک به مسافران در مکان‌های مورد نظر جمله ترمینال‌های فرودگاه‌ها کمک کند و این شرایط را فراهم آورد تا آنها بدون ترک پست خود بتوانند به تمامی نیازهای مسافران پاسخ گویند.
سیستم Dynamic Buy یک ابزار تحلیلی درلحظه‌ است که به کارمندان در مراکز فروش محصولات کمک می‌کند تا در آن واحد بتوانند تاثیرات عملکرد خطوط تولید مختلف از جمله تفاوت‌های فصلی برای فروش محصول و داده‌های مبتنی بر وضعیت آب‌وهوایی را ارزیابی کنند.
سیستم Advisor Alerts نیز یک ابزار اولویت‌بندی مبتنی بر دستگاه‌های موبایلی محسوب می‌شود که به متخصصان امور مالی کمک می‌کند تا بتوانند تصمیمات سریع‌تری را در رابطه با فرصت‌های مهم برای مشتریان خود اتخاذ کنند.
«فرِد بالبونی» مدیر همکاری‌های شرکت IBM گفت: «اپل و IBM تنها شرکت‌هایی هستند که با یکدیگر مشارکت می‌کنند تا بخش جدیدی از ابزارها را برای سازمان‌ها ارائه دهند و آنها به راحتی دریابند که کارهای‌شان چگونه انجام می‌شود».
او توضیح داد: «ما تلاش می‌کنیم تا متوجه شویم که چگونه میلیون‌ها کارگر در خارج از سازمان اطلاعات را مصرف می‌کنند، آنها را پردازش می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند».