درآمد لینکدین پیش‌بینی تحلیل‌گران را پشت سر گذاشت

درآمد لینکدین پیش‌بینی تحلیل‌گران را پشت سر گذاشت

همکاران سیستم- شرکت لینکدین که عرضه‌کننده بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی ویژه متخصصین و کسب و کارهای تجاری است در سه ماهه سوم سال جاری میلادی توانسته است درآمدهای خود را فراتر از حد انتظار افزایش دهد.به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت لینکدین در سه ماهه سوم امسال توانسته درآمد خود را با ۴۵ درصد افزایش به بیش از ۵۶۸ میلیون دلار برساند. افزایش استفاده شرکت‌ها و کسب و کارهای تجاری از خدمات استخدامی و استعدادیابی لینکدین (Talent Solutions) علت افزایش درآمد این شبکه اجتماعی اعلام شده است. لینکدین در این دوره همچنین توانسته است فعالیت‌های خود در بازارهای بین‌المللی از جمله چین را به نحو قابل توجهی توسعه دهد. در این دوره حدود ۷۵ درصد از اعضای جدید این شبکه اجتماعی در کشورهایی به غیر از آمریکا زندگی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، شرکت لینکدین در این دوره توانسته درآمد بخش خدمات استخدامی خود را ۴۵ درصد افزایش دهد. این خدمات بیش از ۶۰ درصد از کل درآمدهای لینکدین را تشکیل می‌دهد. کسب چنین درآمدی در این دوره از سوی لینکدین برای تحلیل‌گران غیرمنتظره بوده است.

شرکت لینکدین پیش‌بینی کرده است در سه ماهه چهارم امسال  نیز درآمدی بین ۶۰۰ میلیون تا ۶۰۵ میلیون دلار داشته باشد. این در حالی است که تحلیل‌گران انتظار دارند درآمد این شرکت در این دوره به بیشتر از ۶۱۰ میلیون دلار برسد.