ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

درآمد سه ماهه سوم اوراکل به ۹.۳ میلیارد دلار رسید

درآمد سه ماهه سوم اوراکل به ۹.۳ میلیارد دلار رسید

همکاران سیستم- شرکت اوراکل، یکی از بر‌ترین عرضه‌‏کنندگان راهکارهای کسب و کار توانسته در سه ماهه سوم سال مالی خود درآمد‌هایش را ۴ درصد افزایش دهد و به ۹.۳ میلیارد دلار برساند.
به گزارش وب‏‌سایت pcworld، شرکت اوراکل در سه ماهه سوم سال مالی خود توانسته درآمدهای ناخالصش را به ۹.۳ میلیارد دلار و درآمد خالص خود را با رشدی ۲ درصدی به ۲.۶ میلیارد دلار برساند. افزایش فروش راهکارهای پردازش ابری و رشد درآمدی بخش سخت‌‏افزارهای اوراکل از جمله مهم‌ترین دلایل این رشد درآمدی اعلام شده است.
شرکت اوراکل در این دوره توانسته است درآمدهای بخش فروش سخت‏‌افزارهای خود را با ۸ درصد رشد به ۷۲۵ میلیارد دلار برساند. این شرکت پس از خرید شرکت سان میکروسیستم پیوسته با کاهش درآمدهای بخش سخت افزارهای خود دست به گریبان بود و از آن زمان به بعد این اولین بار است که شاهد رشد درآمدی در این بخش است. بخش پشتیبانی سیستم‌‏های سخت‏‌افزاری اوراکل نیز در سه ماهه مالی منتهی به ۲۸ فوریه ۵۹۸ میلیون دلار نصیب این شرکت کرده است که این رقم ۵ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است.
فروش مجوزهای نرم‏‌افزاری و اشتراک‏ خدمات پردازش ابری اوراکل نیز در این دوره ۴ درصد رشد داشته است و در مجموع ۲.۴ میلیارد دلار درآمد برای این شرکت به همراه داشته است. به‏‌روز کردن مجوزهای نرم‏‌افزاری و پشتیبانی از محصولات نرم‏‌افزاری نیز ۴.۶ میلیارد دلار درآمد نصیب اوراکل کرده است که این رقم ۵ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *