درآمدهای سه ماهه شرکت سیلزفورس از ۱.۳ میلیارد دلار فراتر رفت

درآمدهای سه ماهه شرکت سیلزفورس از ۱.۳ میلیارد دلار فراتر رفت

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس در سه ماهه سوم سال مالی خود ۱.۳۸ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم فراتر از انتظارات تحلیل‌گران بوده است.به گزارش وبسایت zdnet، شرکت سیلزفورس در سه ماهه سوم سال مالی خود ۱.۳۸ میلیارد دلار درآمد داشته است که از این رقم حدود ۳۹ میلیون دلار آن زیان خالص است. سیلزفورس درآمدهای معوقه خود در این دوره را نیز ۲.۲۲ میلیارد دلار اعلام کرده است که این رقم ۲۸ درصد بیشتر از دوره مشابه سال گذشته است.

مارک بنووف، مدیر عامل سیلزفورس، موفقیت راهکارهای تحلیلی Wave و انعقاد قرارداد با شرکت‌های بزرگی مثل وریزون، جنرال الکتریک و EMC را از جمله عوامل مؤثر بر عملکرد درآمدی قوی شرکت متبوع خود اعلام کرده است.

براساس این گزارش، شرکت سیلزفورس در این دوره حدود ۵۸۷ میلیون دلار از بودجه خود را صرف فعالیت‌های مرتبط با تحقیق و توسعه کرده است. این رقم پارسال ۴۵۰ میلیون دلار گزارش شده بود. سیلزفورس در گزارش درآمدی خود اعلام کرده است در این دوره توانسته است درآمدهای حاصل از عرضه خدمات پشتیبانی و حق اشتراک راهکارهای پردازش ابری خود را ۹۳ درصد افزایش دهد. تعداد کارکنان تمام‌وقت سیلزفورس در پایان این دوره نیز ۱۵ هزار و ۴۵۸ نفر اعلام شده است.
شرکت سیلزفورس پیش‌بینی کرده است سه ماهه پایانی امسال را نیز با درآمدی بین ۱.۴۳ میلیارد تا ۱.۴۴ میلیارد دلار به پایان برساند. این شرکت همچنین پیش‌بینی کرده است در پایان سال مالی خود درآمدی بیش از ۵.۳۶ میلیارد دلار داشته باشد که این رقم ۳۲ درصد بیشتر از سال گذشته است. سیلزفورس انتظار دارد سال مالی آینده خود را نیز با درآمدی ۶.۵ میلیارد دلاری به پایان برساند.