ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

درآمدهای ابری مایکروسافت، فراتر از انتظار

همکاران سیستم – گزارش عملکرد مایکروسافت برای نیمه اول سال ۲۰۱۸، حاکی از آن است که این شرکت توانسته اهداف مالی از پیش تعیین شده خود را پشت سر بگذارد.

مایکروسافت بخشی از این موفقیت چشمگیر را مدیون خدمات و محصولاتی است که در اکوسیستم رایانش ابری خود عرضه می‌کند.

به گزارش وب‌سایت CIO Today، در سه ماهه اول سال جاری، درآمدهای ابری مایکروسافت به بیش از ۲۰ میلیارد دلار رسیده که این رقم، نقطه عطفی برای این شرکت آمریکایی به شمار می‌رود.

مایکروسافت اخیراً قابلیت‌های جدیدی به سرویس ابری آژور خود افزوده که Azure Stack (برای مدیریت و پیکربندی رایانش ابری هیبرید) و Azure Confidential Computing (برای حفاظت از داده‌های حساس و مهم) از آن جمله است.

مایکروسافت با انتشار مطلبی، به افزایش تعداد خدمات و محصولات سبد آژور اشاره کرده و گفته این موضوع توانسته آن دسته از سازمان‌هایی را که به دنبال بهبود کارایی و ارتقاء اهداف کسب‌وکار دیجیتال خود هستند، به این اکوسیستم جذب کند.

جانسون التوف (Judson Althoff) معاون اجرایی کسب‌وکارهای تجارت جهانی مایکروسافت می‌گوید: در حال حاضر ۹۶ درصد شرکت‌های حاضر در لیست فورچون ۵۰۰ حداقل از یکی از محصولات ابری مایکروسافت استفاده می‌کنند و ۹۰ درصد نیز حداقل دو مورد از این محصولات را مورد استفاده خود قرار داده‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *