خرید ۱۲۰ میلیون دلاری Infosys در زمینه خدمات ابری

خرید ۱۲۰ میلیون دلاری Infosys در زمینه خدمات ابری

همکاران سیستم- شرکت Infosys  شرکت Kallidus بخش تولید منابع تجارت الکترونیک خود را تقویت کرد.
به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت Kallidus که محصولات و خدمات خود را با نام Skada روانه بازار می‌کند، پلتفرم ویژه مبتنی بر فضای پردازش ابری در اختیار دارد که به صورت ویژه با تمامی نقاط پایانی در حوزه تجارت الکترونیک در ارتباط است.
این پلتفرم به گونه‌ای خدمات خود را ارائه می‌دهد که از رایانه‌های رومیزی تا دستگاه‌های موبایلی و کانال‌های فروش در مراکز مختلف به آن متصل می‌شوند.
شرکت Infosys در نظر دارد سیستم Kallidus را به گونه‌ای ارتقا دهد تا راهکارهای فروش دیجیتالی کالا آسان‌تر شود و فرصت‌های بیشتری در اختیار مشتریان آن قرار گیرد.
به طور ویژه می‌توان گفت گسترش فعالیت‌های Infosys در این زمینه توسعه فناوری مبتنی بر IP،‌ ابزارهای اتوماسیون، و سیستم‌های مشاوره‌ای و تخصصی در فضاهای نوظهور تجاری را شامل می‌شود.
دکتر «ویشال سیکا» مدیرعامل Infosys در این خصوص توضیح داد: «ما قدرت تجربیات دیجیتال برای دسترسی به مشتری را مشاهده کرده‌ایم و به صورت ویژه خریداران جزئی محصولات در راه‌های جدیدی قرار گرفته‌اند که فروش فیزیکی کالا در کنار فناوری‌های دیجیتالی برای آنها تقویت شده است».
شرکت Infosys برای خرید مرکز Kallidus و فناوری‌های آن ۱۲۰ میلیون دلار پول نقد پرداخت کرده است. همچنین، مرکز Deutsche Bank به عنوان تنها مشاور مالی Infosys در این معامله حضور داشته است.
پیش‌بینی شده است که ادغام این دو شرکت با یکدیگر پایان فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی به اتمام برسد.