خرید جدید Salesforce برای تقویت سازمان‌های کوچک

خرید جدید Salesforce برای تقویت سازمان‌های کوچک

شرکت نرم‌افزاری Salesforce استارت‌آپ SteelBrick که برای سازمان‌های کوچک و متوسط (SME)، سیستم‌های مدیریتی حسابداری مبتنی بر پتلفرم ابری Salesforce تولید می‌کند را خریداری کرد.
به گزارش سایت pcword، ابزارهای کاربردی که مبتنی بر این پلتفرم ساخته می‌شوند به کاربران Salesforce امکان می‌دهند تا بتوانند قابلیت‌های مورد نیاز خود را با مشکلات کمتر به سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اضافه کنند و نسبت به دیگر سیستم‌های میزبانی نرم‌افزار، پیچیدگی کمتری پیش‌ روی خود داشته باشند.
شرکت SteelBrick ابزارهای کاربردی خود را در قالب پیکربندی مبتنی بر قیمت و سیستم‌های حسابداری اشتراکی به سازمان‌های کوچک و متوسط ارایه می‌دهد و به تازگی با خرید شرکت بریتانیایی Invoice IT قابلیت اشتراک در سیستم حسابداری را ارایه کرده است.
ابزارهای کاربردی این مرکز بخش اعظم فرآیندهای سازمانی، از ثبت درخواست مشتری گرفته تا جمع‌آوری پرداخت‌های صورت گرفته از طریق وی را خودکار می‌کند. از بزرگترین مشتریان نرم‌افزارهای این شرکت می‌توان به کارخانه ژاپنی Mitsubishi Electric و شرکت‌های Cloudera و Nutanix در دره سیلیکون اشاره کرد.
پلتفرم ابری Salesforce ابزارهای مذکور را در یک فضای محدود ارایه می‌دهد و بر اساس آن استارت‌آپ‌های مختلف مانند SteelBrick می‌توانند با عرضه ابزارهای کاربردی خود روی آن، خطر حضور در بازارهای جدید یا ارایه خدمات نوین مورد نیاز کاربران را به حداقل رسانند.