خرید جدید HPE برای تحلیل آسان داده‌های سازمانی در فضای ابری

شرکت HPE که در اصل مرکز توسعه خدمات سازمانی شرکت اچ‌پی محسوب می‌شود تاکید فراوانی بر فناوری‌های تحلیل داده دارد و در این راستا مرکز توسعه پلتفرم تحلیل داده مبتنی بر فضای ابری CloudPhysics را خریداری کرده است و امروز خبر از عرضه «موتور فرصت تعریف شده مبتنی بر نرم افزار» (SDOE) را هم داده است.
به گفته این شرکت، معامله مذکور به HPE امکان می‌دهد تا چرخه‌های برنامه ریزی و خرید آی‌تی با استفاده از بینش نرم افزاری و تحلیل داده‌ها برای مشتریان و شرکای آن در بیشتر محیط‌های فناوری تغییر کند.
راهکار SaaS یا نرم‌افزار-به‌عنوان-خدمات شرکت CloudPhysics تمام زیرساخت‌های آی‌تی، هزینه‌ها و اثرات ناشی از مهاجرت فعالیت‌های سازمانی به فضای رایانش ابری را تخمین می‌زند و از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات مشتریان به عنوان یک محیط مجازی الگوبرداری می‌کند. ابزارهای مبتنی بر محیط SaaS این مرکز که به صورت پیش فرض برای محیط‌های فناوری سازمانی ارایه شده است امکان تجزیه و تحلیل تمام داده‌ها را فراهم می‌کند و توصیعه‌های سریع بازگشت سرمایه را برای مهاجرت به فضای ابری، نوسازی برنامه‌ها و به‌روز رسانی زیرساخت‌ها فراهم می‌آورد.
شرکت HPE در بیانیه خود توضیح داده است که این راهکار می‌تواند در عرض چند دقیقه در سیستم‌های سازمانی مستقر شود و در کمتر از 15 دقیقه بینش جامع از سرمایه گذاری در زیرساخت‌ها را در اختیار مدیران سازمان بگذارد.

منبع: itp