خدمات امنیتی ابری ویژه IBM برای سازمان‌های کره‌ای

خدمات امنیتی ابری ویژه IBM برای سازمان‌های کره‌ای

همکاران سیستم- شرکت IBM یک تفاهمنامه با شرکت کره‌ای تولیدکننده خدمات امنیتی SK Infosec منعقد کرده است تا به موجب آن راهکارهای امنیتی مبتنی بر فضای پردازش ابری را به مشتریان منطقه‌ای ارایه دهد.

به گزارش وبسایت Zdnet، دو شرکت SK Infosec و IBM در زمینه فروش،‌ بازاریابی، و پشتیبانی‌های فنی از مشتریان با یکدیگر همکاری می‌کنند.

این همکاری‌ها در شرایطی صورت می گیرد که شرکت IBM قرارداد دیگری را با شرکت کره‌ای SK C&C منعقد کرده است تا بر اساس آن نسخه ویژه  از پلتفرم هوش مصنوعی Watson را سال آینده عرضه کند.

شرکت IBM که از آن با نام Big Blue هم یاد می‌شود، راهکار پردازش ابری QRadar خود را در قابل نرم افزارهای-به‌عنوان-خدمات در آمریکا، اروپا و آسیا عرضه می‌کند.

شرکت SK بر اساس همکاری‌های جدید در نظر دارد سیستم‌های هوشمند،‌خدمات ابری و سیستم‌های امنیتی را ارایه دهد و اپلیکیشن‌های کنترل خدمات مبتنی بر وب را نیز در اختیار سازمان‌های کره‌ای بگذارد.

میزان سرمایه‌گذاری‌های کره جنوبی در عرصه پردازش ابری بسیار اندک بوده است. ولی طی چند سال اخیر دیده می‌شود که این کشور تلاش فراوان برای برداشتن گام‌های بزرگتر در این زمینه دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *