خدمات ابری HPE و VMware یکی شد

همکاران سیستم – شرکت HPE که در اصل مرکز توسعه خدمات سازمانی اچ‌پی محسوب می‌شود سرویس جدید GreenLake را در قالبت سرویس مدیریت شده پرداخت به‌ازای هر کاربر برای مشتریان خدمات پردازش ابری VMware Cloud Foundation عرضه کرد. یکپارچه سازی سرویس‌های سازمانی این دو شرکت به صورت موثر سرویس چندگانه ابری-به‌عنوان-خدمات را برای مشتریان سازمانی عرضه می‌کند تا بتوانند به صورت همزمان ابزارهای کاربردی HPE و VMware را مورد استفاده قرار دهند.

خدمات GreenLake در اصل یک سرویس کاملا مدیریت شده است که به مشتریان امکان می‌دهد نیازی به مدیریت زیرساخت‌های خود نداشته باشند. اوایل سال جاری میلادی شرکت HPE اعلام کرد GreenLake پرسرعت‌ترین واحد در زیرمجموعه‌های آن محسوب می‌شود و این شرکت در نظر دارد سال 2022 میلادی سرویس یاد شده را در قالب مجموعه خدمات جامع خود در اختیار کاربران بگذارد.

«پائول میلر» مدیر بازاریابی واحد زیرساخت‌های همگرای مراکز داده شرکت HPE در این خصوص گفت: «دنیا به سمتی پیش‌ می‌رود که از سرویس‌های IT به عنوان خدمات استقبال می‌کند و این فرآیند با تجربه استفاده از خدمات پردازش ابری ادغام شده است. در این میان VMware از بزرگترین شرکت‌های استقرار اپلیکیشن‌ها مبتنی بر این فضا محسوب می‌شود».

او در ادامه توضیح داد: «ما به مشتریان خود امکان می‌دهیم تا بتوانند با حداقل هزینه به خدمات پردازش ابری دسترسی داشته باشند، با بالاترین سرعت از خدمات ابری بهره‌مند شوند و با چابکی فراوان از مراکز داده خود استفاده کنند».

منبع: zdnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *