خدمات ابری آمازون به سرویس آنی تحلیل داده مجهز شد

خدمات ابری آمازون به سرویس آنی تحلیل داده مجهز شد

همکاران سیستم- مرکز خدمات ابری AWS آمازون برای پلتفرم پردازش ابری چند میلیاردی خود قابلیت‌های جدید را عرضه کرد تا سازمان‌ها از آن بهره‌مند شوند.

به گزارش وبسایت Zdnet،  مرکز AWS که از بزرگترین ارایه‌دهندگان زیرساخت‌های پردازش ابری محسوب می‌شود طی نشستی که در نیویورک برگزار شده بود سرویس‌های تحلیلی جدید را برای پردازش آنی داده‌ها معرفی کرد و در کنار آن سیستم متعادل کننده خدمات داده برای کاربرانی که از سیستم Elastic Load Balancing یا ELB استفاده می‌کنند نیز ارایه شد. آمازون همچنین پشتیبانی از کانتینر نرم‌افزاری روی پلتفرم خود را گسترش داد.

فناوری Kinesis Analytics یکی از سرویس‌های جدید ارایه شده توسط مرکز AWS محسوب می‌شود که دسترسی آنی به داده‌های مبتنی بر سیستم SQL را آسان می‌کند. این سیستم مبتنی بر پلتفرم پردازش داده Kinesis شرکت آمازون ارایه شده است که به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری کمک می‌کند در آن واحد داده‌ها را مبتنی بر خدمات پردازش ابری AWS Cloud ارایه دهند.

مدیر مرکز AWS آمازون توضیح داد سرویس Kinesis Analytics تمام مرزهای میان داده‌هایی که می‌بایست در آن واحد مورد استفاده قرار بگیرند را تحت پوشش قرار می‌دهند.

او در این مطلب نوشت: «شما هم‌اکنون می‌توانید به صورت مداوم تعداد بیشماری از درخواست‌های SQL را مبتنی بر داده‌ها، فیلترها، و سیستم‌های انتقال و خلاصه‌سازی اطلاعات دریافت کنید».