جی میل و گوگل پلاس، کلیدهای استراتژی پردازش ابری گوگل

جی میل و گوگل پلاس، کلیدهای استراتژی پردازش ابری گوگل

همکاران سیستم- از آنجا که سرویس جی میل کلید اصلی فروش محصولات نرم‌افزاری گوگل است، این شرکت به تازگی اعلام کرده که قصد دارد در سال جدید سرویس جی میل را دوباره بازبینی کند و بهبود بخشد. گوگل همچنین در حال بهبود شبکه اجتماعی گوگل پلاس به عنوان ابزاری مهم نه تنها برای کاربران عادی که برای کسب و کارها است.

دیوید ژیرو، نایب رییس مدیریت محصولات این شرکت می گوید:‌ در سال جدید شاهد نوآوری های بسیاری در سرویس ایمیل گوگل خواهید بود.

مدیران شرکت گوگل روز دوشنبه اعلام کردند که جی میل نقطه تمرکز اصلی فروش محصولات Google Apps  است که این غول جست و جوگر با استفاده از آن، کسب و کارها را هدف قرار داده است.

دیوید ژیرو می‌گوید: نرم افزارهای گوگل پلاس، جی میل، تقویم و اسناد همانند یک بسته از محصولات خواهند بود. ما تازه اول این راه هستیم اما به سرعت در این راه پیش خواهیم رفت.

یکی از قابلیت های کلیدی گوگل پلاس، حلقه‌ها (Circles)  نام دارد که ابزاری است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با گروهای خاص و منتخب از افراد. گوگل بر روی نسخه ای از Circles کار می‌کند که کسب و کارها می‌توانند بخش‌هایی از اطلاعات شرکت را با گروه‌های ویژه و منتخب خود و یا از طریق دیوار آتش شرکت با کل سازمان به اشتراک بگذارند.

هر روز هزاران مشتری، سیستم های مایکروسافت خود را به Google Apps تغییر می‌دهند.

 

Mercurynews

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *