تکنولوژی درون حافظه‌ای جایگزین پایگاه‌های داده سنتی می‌شود

تکنولوژی درون حافظه‌ای جایگزین پایگاه‌های داده سنتی می‌شود

 همکاران سیستم- شرکت SAP روز چهارشنبه از ارایه نسخه ابزارهای درون حافظه‌ای Hana خبر داد. این نسخه را می‌توان بر روی نرم افزار Business Warehouse یا‌‌ همان BW شرکت SAP اجرا کرد. شرکت SAP می‌گوید با استفاده از Hana به عنوان یک پایگاه داده اساسی و اصولی برای BW مشتریان می‌توانند از سرعت بالاتری برای بارگذاری، جست‌و‌جو، اجراو عملکرد برنامه ریزی بهره‌مند شوند.

برای استفاده از این نسخه جدید، نیازی نیست تا مشتریان تغییری در برنامه‌های کاربردی تحلیلی و گزارشی BW و یا سایر برنامه‌ها و سیستم‌های انبارداری خود ایجاد کنند.

 شرکت‌هایی که نرم افزار Hana را بر روی سیستم‌های خود پیاده سازی کرده‌اند، می‌توانند BW را با یک ارتقای ساده در سرویس پک، اجرا کنند.

 شرکت SAP همچنین شش برنامه کاربردی جدید موبایل عرضه کرده و سه برنامه کاربردی موبایل فعلی خود را که بر روی پلتفرم Sybase Unwired قرار دارند، ارتقا داده است. این شرکت همچنین دو برنامه کاربردی دیگر برای موبایل‌ها ارایه داده که بر روی پلتفرم ذکر شده، قرار ندارند. این دو برنامه عبارتند از: مدیریت استراتژی SAP و جست‌و‌جوگر BusinessObjects شرکت SAP. تمامی این برنامه‌ها بر روی آی-تیونز اپل و فروشکاه موبایل SAP قابل دسترس هستند.

 شرکت SAP می‌گوید: ما بدون شکست نوآوری می‌کنیم و این بر خلاف عملکرد رقبای ما است که مشتریان خود را درگیر بهبود‌ها و تغییرات دردسرساز می‌کنند.

 

Informationweek