تمرکز جدید آی‌بی‌ام بر شرکت‌های متوسط با خدمات پردازش ابری

تمرکز جدید آی‌بی‌ام بر شرکت‌های متوسط با خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت IBM قصد دارد با تلاش بیشتر در زمینه ارایه خدمات سازمانی، نسل جدید سرویس‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری را به طور ویژه برای شرکت‌های متوسط ارایه دهد.
به گزارش سایت reuters، این اقدام IBM بسیار قابل ملاحظه به نظر می‌رسد. زیرا شرکت‌هایی نظر Amazon و Salesforce هم‌اکنون حاکمیت بازار نرم‌افزارهای شرکت‌های متوسط را در اختیار دارند و در این زمینه حکمرانی می‌کنند.
برای شرکت IBM که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک در آمریکا واقع شده است، شرکت‌های متوسط شرکت‌هایی محسوب می‌شوند که تعداد کارمندان آن‌ها کمتر از ۱۰۰۰ نفر است. «اندی مونشاو» مدیرعامل این شرکت که مدیریت بخش نرم‌افزارهای ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط را نیز برعهده دارد، به روزنامه Wall Street Journal توضیح داد که هزینه‌های کمتر سرویس‌های پردازش ابری به شرکت‌ها امکان می‌دهد به صورت گسترده‌تر مشتریان محدود خود را پشتیبانی کنند.
فضای پردازش ابری سیستم‌های پردازشی و ذخیره‌سازی اطلاعات را به گونه‌ای در اختیار کاربران می‌گذارد که به عنوان مثال افراد می‌توانند سرور‌ها و نرم‌افزار‌ها را اجاره کنند تا اطلاعات خود را روی یک شبکه ذخیره نمایند.