تلاش شرکت سیلزفورس برای ارتقای راهکارهای مدیریت منابع انسانی ادامه دارد

تلاش شرکت سیلزفورس برای ارتقای راهکارهای مدیریت منابع انسانی ادامه دارد

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس که یکی از مهم‌ترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در سطح جهان است، اخیراً شرکت چویس پس (ChoicePass) را خریداری کرده است. چویس پس یک شرکت اینترنتی است که راهکارهایی را برای قدردانی و ارائه پاداش و مشوق به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر ارائه می‌کند. احتمال می‌رود سیلزفورس این شرکت را با هدف ارتقا راهکارهای مدیریت منابع انسانی (HR) خریده باشد.
بر اساس گزارش pcworld، شرکت چویس پس قرار است از ۳۰ ژوئن سال جاری میلادی عملیات خود را متوقف و وب سایت خود را تعطیل کند و به شرکت سیلزفورس ملحق شود. این دو شرکت درباره قیمت این قرارداد و سایر جزئیات آن خبری منتشر نکرده‌اند. شرکت چویس پس دارای برخی فناوری‌ها و نرم افزارهای منحصر به فرد مثل برخی نرم افزارهای کاربردی تحت سیستم عامل اندروید است که معلوم نیست ادغام آن با شرکت سیلزفورس چه تاثیری بر آن‌ها خواهد داشت.
یکی از مدیران شرکت چویس پس اعلام کرده است کارکنان این شرکت پس از این برای سیلزفورس کار خواهند کرد، اما درباره دیگر جزئیات این قرارداد اظهار نظر نکرده است.
شرکت چویس پس در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده است: پس از عرضه محصولات Perk (که شامل راهکارهایی برای قدردانی از کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر بود) متوجه شدیم که تقاضای زیادی از سوی کسب و کارهای تجاری برای مدیریت مشارکت کارکنان و ارائه مشوق و پاداش به آن‌ها وجود دارد. دو شرکت چویس پس و سیلزفورس دیدگاه و علایق مشترکی در زمینه قدردانی از کارکنان دارند و روحیه کارآفرینی ما نیز مشترک است.
به نظر می‌رسد شرکت سیلزفورس این شرکت را در راستای تلاش‌هایش برای ارتقا نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی خود خریداری کرده باشد. سیلزفورس در اواخر سال گذشته نیز برای ارتقا این نرم افزار‌ها شرکت ریپل را خریداری کرده بود. ریپل که در زمینه مدیریت عملکرد کارکنان به عرضه راهکار می‌پرداخت، دارای ابزاری بود که مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک آن‌ها می‌توانستند بازخورد کارکنان خود را دریافت و از آنان قدردانی کنند.