تلاش اوراکل برای در دست گرفتن بازار جهانی خدمات ابری

تلاش اوراکل برای در دست گرفتن بازار جهانی خدمات ابری

همکاران سیستم- شرکت اوراکل از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات نرم‌افزاری به تازگی اعلام کرد که کسب و کار خود را بر خدمات پردازش ابری متمرکز کرده است تا به نیاز روزافزون بازار جهانی برای این قبیل سرویس‌های مبتنی بر وب پاسخ دهد.«مارک هورد» یکی از مدیران اجرایی اوراکل طی بازدیدی که از کشور کره جنوبی انجام داده بود، توضیح داد که شرکت او با اطمینان کامل در صنعت محصولات پردازش ابری گام برمی‌دارد.
هورد طی مصاحبه‌ای که با رسانه‌های کره‌ای داشت اعلام کرد: «ما طی سال آتی نسبت به دیگر شرکت‌ها در سراسر دنیا خدمات ابری جدیدتری را در بازار جهانی به فروش می‌رسانیم».
لازم به ذکر است پس از کناره‌گیری «لری الیسون» در سپتامبر گذشته، «مارک هورد» به همراه «سافرا کتز» به صورت مشترک پست مدیرعاملی شرکت اوراکل را در دست گرفته‌اند.
هورد اظهار داشت که شرکت اوراکل به صورت کاملا رقابتی فعالیت‌های خود را جلو می‌برد و تنها مرکز توسعه نرم‌افزاری در جهان محسوب می‌شود که در تمام ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری از جمله نرم‌افزارهای به‌عنوان خدمات، پلتفورم‌های به‌عنوان خدمات و زیرساخت‌های به‌عنوان خدمات محصولات خود را در اختیار مشتریان می‌گذارد.
او گفت: «استراتژی ما این است که برای عرضه هر یک از این ابزارها در بازار جهانی بهترین باشیم».