بیش از ۶۰ درصد مشتریان ERP به دنبال نرم‌افزارهایی دقیق‌تر و کارآمدتر هستند

بيش از ۶۰ درصد مشتریان ERP به دنبال نرم‌افزارهایی دقیق‌تر و کارآمدتر هستند

همکاران سیستم- بخش قابل ملاحظه‌ای از کاربران ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) در نظرسنجی جدید مربوط به مدیران ارشد صنایع مختلف اعلام کردند از نرم‌افزارهای که در اختیار دارند توقع دارند به صورت خاص نیاز صنعتی‌شان را برآورده کند.این نیاز در صنایعی که پیچیدگی بیشتری دارند و بیشتر مورد توجه بازار قرار می‌گیرند بالاتر است که از جمله این صنایع می‌توان به مهندسی، تهیه و ارایه محصول در تعهدهای پیمانکاری و خدمات مدیریت بر کسب و کار اشاره کرد.

این مطالعه جدید بر پایه نظرسنجی جامع روی ۲۰۰ مدیر کارخانه و دیگر مدیران ارشد صنایع مختلف انجام شد و نتایج حاصل از آن را دو مرکز تحقیقاتی Cindy Jutras و Mint Jutras در ایالت بوستون آمریکا تحلیل کردند. اطلاعات به دست آمده از این بررسی نشان داد که ۶۷ درصد مدیران یاد شده بر این باورند که قابلیت‌های خاص صنعتی یکی از نکات اساسی برای آن‌ها در هنگام انتخاب نرم‌افزار جامع مناسب محسوب می‌شود.

همچنین ۶۰ درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که به خاطر رویارویی با شکاف بین قابلیت‌های ابزارهای سازمانی و نیاز آن‌ها به دلیل نبود راهکارهای سازمانی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای صنعتی‌ آن‌ها با مشکل مواجهند.

businesswire

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *