به‌روزرسانی RS۵ ویندوز ۱۰ چه امکاناتی دارد؟

همکاران سیستم- آخرین پیش‌نمایش مایکروسافت از به‌روزرسانی Redstone ۵ برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ نشان داد که به زودی در چرخه خدمات Windows Defender دو به‌روزرسانی هسته‌ای اصلی اعمال خواهند شد.
شرکت مایکروسافت نسخه آزمایشی Insider Preview Build ۱۷۶۵۰ مخصوص ویندوز ۱۰ که به صورت مخفف با نام RS۵ نیز شناخته می‌شود را عرضه کرد و بر اساس آن اعلام شد نسخه نهایی مربوطه اواخر سال جاری میلادی پس از انتشار نسخه بهاره RS۴ روانه بازار خواهد شد. این طور که رسانه‌های خبری اعلام کردند به‌روزرسانی جامع RS۴ ویندوز ۱۰ تا هفته آینده برای کاربران جهانی منتشر خواهد شد. در حال حاضر آن دسته از کاربران گروه آزمایشی مایکروسافت که گزینه Skip Ahead را فعال کرده‌اند این نسخه آزمایشی را در اختیار گرفته‌اند.

ویندوز 10
در کنار به‌روزرسانی‌های مرتبط با Fluent Design که چندی پیش برای پوسته ویندوز و اپلیکیشن‌های هسته‌ای آن اعمال شد، شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی هایی را در نسخه جدید اپلیکیشن Windows Defender Security Center در ویندوز ۱۰ در نظر گرفته است.
گفتنی است این نسخه جدید نسبت به نسخه کنونی طراحی چندان متفاوتی را شامل نمی‌شود و با این وجود فضای جدید و قابلیت‌های کاربری بیشتری را در اختیار کاربران می‌گذارد.

منبع: Zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *