بهترین ابزارهای موبایلی مدیریت ارتباط با مشتری معرفی شدند

بهترین ابزارهای موبايلی مديريت ارتباط با مشتری معرفی شدند

همکاران سیستم- در حال حاضر انواع نرم‌افزارهایی با کاربردهای مختلف در بازار موجود است تا بتواند فعالیت‌های مختلف در شرکت‌ها و سازمان‌ها را تسهیل کند. شرکت‌ها این روزها در نظر دارند با پرداخت هزینه بیشتر برای در اختیار گرفتن راهکارهای مدیریتی از جمله ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مدیریت ارتباطات و راهکارهای مدیریتی فعال بتوانند فرایندهای سازمانی خود را تسهیل کنند.

نسخه موبایلی ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری موسوم به Mobile CRM در جریان افزایش تاکید شرکت‌ها و سازمان‌ها برای به کارگیری این قبیل نرم‌افزارها اهمیت فراوانی پیدا کره‌اند. نسخه‌ موبایلی ابزارهای CRM از نظر افزایش کارایی و بهبود وضعیت تولید نقش مهمی برای گروه بازاریابی و فروش محصولات در انواع سازمان‌ها دارند.

با توجه به اینکه این دسته از افراد در اغلب مواقع خارج از سازمان کار می‌کنند، دسترسی به اطلاعات مشتریان در هر زمان از روی رایانه لوحی یا گوشی هوشمند برای آن‌ها اهمیت فراوانی دارد. بر این اساس، بهترین ابزارهای موبایلی CRM که هم‌اکنون در بازار موجود هستند و مورد استفاده قرار می‌گیرند در اینجا معرفی می‌شود.

  • – ابزار Sugar Mobile: به طور خاص برای گوشی هوشمند آیفون و رایانه لوحی iPad ساخته شده است. این محصول نسخه کامل و موبایلی از نرم‌افزار سازمانی Sugar است  که امکان دسترسی، اصلاح و تعامل با مشتریان مهم را در شرایطی که فرد در سازمان نیست فراهم می‌کند. با این نرم‌افزار امکان برقراری تماس و ارسال پست الکترونیکی به مشتریان نیز فراهم می‌شود. این نرم‌افزار همچنین بر اساس سرویس Google Maps محل قرار گرفتن مشتری را نیز فراهم می‌کند.

  • – ابزار Box.net Mobile: این محصول یک نمونه مناسب در بین نسخه موبایلی ابزارهای CRM محسوب می‌شود. با استفاده از Box.net Mobile شما می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به مشتریان خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و آنها را سازماندهی کنید. این نرم‌افزار همچنین امکان می‌دهد هر یک از این اطلاعات را به راحتی روی صفحه اینترنت تغییر دهید. این نرم‌افزار قابلیت استفاده روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه از جمله گوشی هوشمند بلک‌بری، انواع دستگاه‌های مبتنی بر اندروید، آیفون و iPad را دارد.

  • – ابزار SalesForce Chatter: این محصول یکی از پرکاربردترین نسخه‌های موبایلی ابزارهای CRM محسوب می‌شود. ابزار SalesForce Chatter را می‌توان یکی از نخستین نرم‌افزارهای موبایلی CRM و پلتفورم موجود در بازار دانست. ابزار مذکور به منظور افزایش کارایی گروه فروش و بازاریابی محصولات در سازمان قابلیت‌های فراوانی را در خود جا داده است که برخی از آن‌ها شامل قابلیت‌های مربوط به شبکه‌های اجتماعی می‌شود. تمام اطلاعات شما در این نرم‌افزار مبتنی بر فضای پردازش ابری ذخیره می‌شود.

  • – ابزار WebCRM Mobile: این محصول یکی از ابزارهایی محسوب می‌شود که کارمندان شما می‌توانند به کمک آن به اطلاعات ضروری مشتریان بدون تماس گرفتن با سازمان دسترسی داشته باشند. با این محصول می‌توانید بدون تاخیر تمام اطلاعات مشتری را در خارج از سازمان در اختیار داشته باشید.

  • – ابزار Batchbook: این محصول یکی از ابزارهای موبایلی CRM محسوب می‌شود که با ابزارهای اجتماعی CRM سازگاری دارد. این محصول امکان دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در شبکه‌های اجتماعی را نیز فراهم می‌کند و بنابراین کارایی را در بازاریابی و فروش افزایش می‌دهد. مهم‌ترین هدف این محصول ارایه اطلاعات تمام مشتریان و اعضای شبکه‌های اجتماعی به گروه بازاریابی و فروش است تا موفقیت آن‌ها در این زمینه را افزایش دهد.

enterpriseappstoday