بدون کدنویسی برای ویندوز ۱۰ ابزار کاربردی بسازید

بدون کدنویسی برای ویندوز ۱۰ ابزار کاربردی بسازید

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی hساسی برای نرم‌افزار Windows App Studio عرضه کرد و به کاربران امکان داد بدون هرگونه کدنویسی به جمع توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بپیوندند و بدون استفاده از Visual Studio نرم‌افزار تولید کنند.
به گزارش وبسایت theinquirer، نسخه جدید ابزار Windows App Studio که می‌تواند روی هر دستگاه ویندوزی عرضه شود، از اطلاعات و منابعی که طی پنج یا شش سال گذشته در هر کجا ذخیره شده‌اند استفاده می‌کند. این نوع اطلاعات و منابع معمولا داده‌های ترکیبی خوانده می‌شوند.
بسته Studio همچنین می‌تواند اسکرین‌شات‌هایی را آماده کند تا بتوانید ابزار کاربردی که درست کرده‌اید را روی فروشگاه اینترنتی Windows Store قرار دهید.
از دیگر قابلیت‌های جدید ارائه‌شده سیستم «شبیه‌ساز همه‌جانبه» است که به شما امکان می‌دهد ابزار کاربردی خود را به صورت تمام‌صفحه اجرا کنید که البته این اتفاق بدون هرگونه تهدید امنیتی برای محیط توسعه نرم‌افزاری صورت می‌گیرد.
نکته قابل ملاحظه این است که با سیستم جدید می‌توانید بدون به‌روزرسانی ابزار، محتویات داخل آن را به‌روز کنید. این مسئله به این معنی خواهد بود که هم‌اکنون یک پرتال ویژه برای به‌روزرسانی محتویات در اختیار دارید که به کمک آن نیاز نیست به صورت مستقیم به خود ابزار مراجعه کنید. در صورت تمایل می‌توانید از سیستم مدیریت محتوا (CMS) در این نرم‌افزار جدید بهره ببرید.