بارگذاری اطلاعات شخصی از ابزارهای گوگلی ممکن شد

بارگذاری اطلاعات شخصی از ابزارهای گوگلی ممکن شد

همکاران سیستم- شرکت گوگل سرویس جدیدی موسوم به Takeout Service راه‌اندازی کرده است که به واسطه آن امکان می‌دهد همه اطلاعات ذخیره شده روی Google Calendar را بارگذاری کنید.
به گزارش وب‌سایت digitaltrends، این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد یک آرشیو کامل بر اساس سلیقه شخصی خود و بر مبنای اطلاعات ذخیره شده روی ابزارهای مختلف گوگل را در اختیار داشته باشند.
سرویس جدید Takeout Service هم اکنون به کاربران امکان می‌دهد اطلاعات مربوط به ۱۴ خدمت مختلف گوگل را روی رایانه شخصی خود ذخیره کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به Hangouts، Drive و Messenger اشاره کرد.
سرویس Calendar از بخش‌هایی محسوب می‌شود که به تازگی به لیست قابلیت‌های Takeout Service افزوده شده است و شرکت گوگل اعلام کرده است که از ماه آینده امکان بارگذاری اطلاعات ذخیره شده در Gmail هم فراهم می‌شود.
لازم به ذکر است که امکان بارگذاری اطلاعات Gmail یک اولویت اصلی برای گوگل محسوب نمی‌شده است و در عوض امکان بارگذاری Google Orkut برای کاربران فراهم شده بود. با این وجود کاربران از ماه آینده می‌توانند تمامی اطلاعات موجود در پست الکترونیکی گوگلی خود را نیز روی رایانه شخصی در اختیار داشته باشند.