اینفور راهکار جدیدی در حوزه بازاریابی عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اینفور، یکی از عرضه کنندگان مطرح راهکارهای کسب و کار از عرضه نرم افزار جدیدی در حوزه بازاریابی با نام اینفورس مارکتینگ (Inforce Marketing) خبر داده است. اینفورس مارکتینگ یک سیستم اتوماسیون بازاریابی است که با پلت فرم دریم فورس (Dreamforce) شرکت سیلزفورس نیز یکپارچه شده است.
به گزارش وب سایت enterpriseappstoday، شرکت اینفور اعلام کرده است این نرم افزار یکپارچگی زیادی با فرایندهای بازاریابی سیلزفورس دارد و بینش و آگاهی عمیق تری نسبت به عواملی همچون هزینه‌ها، درآمد‌ها، مشتریان بالقوه و غیره به دست می‌دهد و بازاریاب‌ها را قادر می‌سازد تمام تلاش خود را صرف کسب درآمد بیشتر کنند.
این نرم افزار به صورت خودکار قادر به راه اندازی یک کمپین بازاریابی و کنترل نتایج و تاثیرات آن است. این کار بازاریاب‌ها را قادر می‌سازد وقت خود را صرف بررسی و کنترل پیشرفت یک کمپین بازاریابی نکنند. یکی دیگر از قابلیت‌های پیش بینی شده برای نرم افزار اینفورس مارکتینگ این است که کمپین‌های بازاریابی را در چند کانال مختلف مثل ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌هایی از این دست راه اندازی می‌کند.
شرکت اینفور در راهکار جدید خود یک ابزار تحلیلی نیز پیش بینی کرده است که کاربران به کمک آن می‌توانند عملیاتی مثل برنامه ریزی، مدیریت، پیگیری اهداف درآمدی و بررسی عملکرد‌ها را آسان‌تر انجام دهند.
نرم افزار بازاریابی اینفور هم اکنون در فروشگاه مجازی شرکت سیلزفور که به AppExchange معروف است، در دسترس مشتریان راهکارهای این شرکت قرار دارد. این دومین نرم افزار عرضه شده از سوی شرکت اینفور است که در فروشگاه مجازی سیلزفورس به فروش می‌رود. این شرکت در ماه مارس سال جاری نیز یکی از راهکارهای خود را که اینفورس اوری ور (Inforce Everywhere) نام داشت، در این فروشگاه عرضه کرد. اینفور اعلام کرده است در سه ماهه اول سال آینده میلادی قابلیت‌های جدیدی را نیز به این راهکار خواهد افزود.