اوراکل شرکت Front Porch را خرید

اوراکل شرکت Front Porch را خرید

همکاران سیستم- اوراکل، یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان نرم‌افزارهای کسب و کار  از خرید یکی از شرکت‌های عرضه‌کننده راهکارهای مدیریت ذخیره محتوا خبر داده است.به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت اوراکل موفق شده است نظر مقامات شرکت فرونت پورچ دیجیتال (Front Porch Digital) را برای خرید جلب کند. شرکت فرونت پورچ خدمات و فناوری‌هایی عرضه می‌کند که به کمک آن می‌توان حجم وسیعی از داده‌ها و محتواهای رسانه‌ای را مدیریت کرد، آن‌ها را به پایگاه‌های دیگر منتقل کرد و یا حتی آن‌ها را به پول تبدیل کرد.
بر اساس این گزارش، هنوز جزئیات بیشتری از قرارداد امضا شده بین دو شرکت فاش نشده است، اما اوراکل ابراز امیدواری کرده است بتواند پرونده خرید این شرکت را تا پایان سال جاری ببندد. شرکت فرونت پورچ نیز تا آن زمان در قالب یک شرکت مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.
شرکت آمریکایی فرونت پورچ تاکنون توانسته است به ۵۵۰ مشتری خود کمک کند بیش از ۷۵۰ پتابایت داده خود را مدیریت کنند. برخی از شرکت‌های بزرگی که در حوزه صنایع رسانه‌ای، سرگرمی و ورزشی و نیز برخی از نهادهای دولتی در فهرست مشتریان خدمات این شرکت قرار دارند. بی‌بی‌سی، کتابخانه کنگره آمریکا و پارلمان اروپا از جمله مشتریانی هستند که کار مدیریت داده‌های خود را به کمک راهکارهای فرونت پورچ انجام می‌دهند. خرید این شرکت به اوراکل کمک می‌کند محصولات و راهکارهای خود در حوزه پایگاه‌های داده، سیستم‌های مهندسی‌شده، سرورها و محصولات ذخیرشی خود را به شرکت‌های رسانه‌ای بزرگ بفروشد.
برخی از مهم‌ترین محصولاتی که در حال حاضر از سوی شرکت فرونت پورچ عرضه می‌شود، عبارت است از: سیستم مدیریت ذخیرش محتوا (DIVASolutions)، سیستم ابری مدیریت محتوا (Lynx) و فناوری مهاجرت داده‌های رسانه‌ای (Samma).
اوراکل اعلام کرده است قصد دارد پس از اتمام فرایند ادغام فرونت پورچ، سرمایه‌گذاری‌های مهندسی مهمی در راهکارهای مدیریت ذخیرش محتوای این شرکت انجام دهد تا قابلیت‌ها و نوآوری‌های مورد نیاز مشتریان را با سرعت بیشتری به آن‌ها ارائه دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *