اوراکل بزرگترین بازار سیستم‌های B2B را عرضه کرد

اوراکل بزرگترین بازار سیستم‌های B2B را عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اوراکل روز گذشته محصول جدیدی عرضه کرده است که از آن به عنوان بزرگترین بازار داده‌های مخاطبان یاد می‌کند که به طور ویژه برندها را مورد هدف قرار می‌دهد تا امکان فروش تکنیک‌های بازاریابی مبتنی بر سیستم‌های B2B داده‌ مربوط به سازمان‌ها برای دیگر کسب‌وکارها فراهم شود.

به گزارش وبسایت pcworld، این سرویس جدید از سوی مرکز Oracle Data Cloud ارایه شده است و بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر سازمانی و یک میلیون آدرس شرکت‌ها در کشور آمریکا را شامل می‌شود. 

سرویس جدید در اصل ترکیبی از خدمات BlueKai،‌ Datalogix و AddThis شرکت اوراکل محسوب می‌شود که البته داده‌های شرکای اوراکل از جمله Bombora، Dun & Bradstreet، FullContact، Gravy Analytics، HG Data، Infogroup، PlaceIQ و TransUnion در آن ارایه خواهد شد. شرکت اوراکل توضیح داد سیستم‌های تحلیلی و پیش‌بینی شرکت Leadspace نیز در این سرویس ارایه شده است.

بخش اعظم داده‌هایی که در این سرویس ارایه می‌شوند مربوط به سازمان‌های آمریکایی است. با این وجود اوراکل توضیح داده که سرویس جدید خدمات بین‌المللی B2B را نیز تحت پوشش قرار داده است.

اوراکل در این خصوص گفت: «مراکز بازاریابی در زمینه B2B می‌توانند از مزایای ارتقا یافته بیش از ۷۰۰ مشتری اصلی سیستم Oracle B2B بهره‌مند شوند. همچنین فروشگاه مخاطبان B۲B بیش از ۴۰۰۰ مشتری مربوط به شرکای ما را تحت پوشش قرار می‌دهد».