اوراکل با خرید RightNow محصولات مبتنی بر پردازش ابری خود را توسعه می‌‏دهد

اوراکل با خرید RightNow محصولات مبتنی بر پردازش ابری خود را توسعه می‌‏دهد

همکاران سیستم- شرکت Oracle اعلام کرده است با خرید RightNow، شرکت پیشتاز در حوزه تولید نرم ‏افزارهای پردازش ابری، خدمات کاملی در این زمینه به مشتریان خود ارائه خواهد داد. شرکت RightNow با ارائه محصولات نرم ‏افزاری مبتنی بر فناوری پردازش ابری داده ‏‌ها، سازمان‏ ها را قادر می‌‏سازد تا تعامل خود با مشتریان‌شان را از طریق کانال‏‌های مختلفی همچون مراکز ارتباطی، اینترنت و شبکه‏ های اجتماعی تقویت کنند.

محصولات این شرکت طیف وسیعی از سامانه‏ های اتوماسیون اداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استعداد‌ها، شبکه ‏های اجتماعی، بازاریابی، روابط با مشتریان و غیره را در بر می‌گیرد.
اوراکل در یک بیانیه مطبوعاتی بر روی وب‏سایت خود اعلام کرده با پرداخت ۴۳ دلار به ازای هر سهم، کل سهام شرکت RightNow را به قیمت ۱. ۵ میلیارد دلار خریده است. هیئت مدیره RightNow نیز با تایید این خبر گفته‌اند بسته به نظر سهامداران و تایید این معامله از سوی قانونگذاران انتظار می‌رود این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۱ یا اوایل ۲۰۱۲ رسماً به اوراکل واگذار شود.  

توماس کوریان، معاون اجرایی بخش توسعه شرکت اوراکل در این زمینه می‌‏گوید: اوراکل تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا طیف کاملی از راه‏ حل‌های مبتنی بر پردازش ابری داده‌ها از قبیل سامانه ‏های اتوماسیون‏ فروش، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استعداد‌ها و ظرفیت‌ها، شبکه‏‌های اجتماعی، پایگاه‌های داده و برنامه‌های پلت فرم جاوا را به مشتریان خود ارائه کند.

اوراکل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‏‌های چندملیتی تولیدکننده فناوری‌های سخت افزاری و نرم افزاری شرکتی و اداری است که در سراسر جهان بیش از ۱۰۸ هزار نفر را به استخدام خود درآورده است.

oracle. com