افزایش ۷۶ درصدی درآمد شرکت ورک دی در بازار راهکارهای مدیریت منابع انسانی

افزایش ۷۶ درصدی درآمد شرکت ورک دی در بازار راهکارهای مدیریت منابع انسانی

همکاران سیستم- شرکت وُرک‏دِی (Workday)، یکی از عرضه‌‏کنندگان مطرح نرم‌‏افزارهای مدیریت منابع انسانی و مالی موفق شده است در سه ماهه سوم سال جاری درآمد ناخالص خود در مقایسه با دوره مشابه پارسال ۷۶ درصد افزایش دهد.
به گزارش وب‏‌سایت zdnet، شرکت ورک‏دِی در سه ماهه سوم امسال توانسته است درآمد خود را در مقایسه با یک سال قبل ۷۶ درصد افزایش دهد و به ۹. ۱۲۷ میلیون دلار برساند. با این حال سود خالص این شرکت در این دوره ۵. ۴۷ میلیون دلار کاهش داشته است. کاهش سود خالص ورک دی به کاهش ۱۲ درصدی ارزش هر سهم این شرکت در بورس انجامیده است. تحلیل‏گران وال استریت پیش از این انتظار سقوط ۱۷ درصدی ارزش سهام ورک‏دی را داشتند.
شرکت ورک‏دی انتظار دارد در سه ماهه چهارم امسال درامد خود را به رقمی بین ۱۳۳ میلیون تا ۱۳۸ میلیون دلار برساند. این شرکت که در سراسر جهان ۵۵۰ مشتری دارد، عرضه‌‏کننده راهکارهای مدیریت مالی و منابع انسانی است که آن‌ها را از طریق نرم‌‏افزار و فناوری‏‌های پردازش ابری در اختیار مشتریان خود قرار می‌‏دهد.
برخی تحلیل‏گران پیش‌‏بینی کرده‌‏اند شرکت آمریکایی ورک‏دی در سال‏‌های آینده به شرکتی با درآمدهای میلیاردی تبدیل خواهد شد. آن‌ها در عین حال تاکید کرده‌‏اند که دسترسی به این درآمد‌ها متسلزم فائق آمدن بر چالش‌‏هایی است که این شرکت پیش روی خود دارد.
آنیل بوسری، یکی از مدیران عامل ورک‏دی پیشرفت این شرکت در سه ماهه سوم امسال را مطلوب دانسته است و گفته است این شرکت عمیقاً بر گسترش مقیاس حوزه راهکارهای مالی خود تمرکز کرده است.