افزایش اهمیت نرم‌افزارهای مدیریت دارایی در خاورمیانه

افزایش اهمیت نرم‌افزارهای مدیریت دارایی در خاورمیانه

همکاران سیستم- افزایش میزان سازگاری و نگرانی‌های مربوط به بودجه باعث شده است تا بسیاری از سازمان‌های منطقه خاورمیانه بر خدمات “نرم‌افزارهای مدیریت دارایی” سرمایه‌گذاری کنند.وبسایت Itp گزارش داده است به گفته شرکت‌های فعال در این حوزه، این روزها تعداد بیشتری از سازمان‌های منطقه به مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار روآورده‌اند تا بتوانند بیشترین استفاده را از مجوزهای نرم‌افزاری ببرند و برای تامین نیازهای نرم‌افزاری خود اطمینان حاصل کنند که پارامترهای قانونی را دنبال می‌کنند.
“حسام الهمود”(Husam Al Hmoud) مدیر توسعه کسب‌وکار برای شعبه خاورمیانه شرکت نرم‌افزاری Crayon اعلام کرد که در منطقه خاورمیانه و آفریقا فقدان دانش کافی برای استفاده از مجوزهای نرم‌افزاری به‌ وضوح دیده می‌شود و بخصوص در حوزه رعایت حقوق هر گونه محصولی که در بخش‌های مختلف فناوری ارائه شده است این مشکل به چشم می‌خورد. این مهم‌ترین دلیلی است که این روزها شاهد عدم سازگاری کامل در سازمان‌ها هستیم.
الهمود افزود تمایل برای سازگاری با شرایط نرم‌افزارها از جمله اتفاقاتی است که گروه مبارزه با متخلفان در شرکت‌های نرم‌افزاری دنبال می‌کند و قوانینی را در این زمینه وضع می‌کنند.
اما خدمات مشاوره‌ای “نرم‌افزارهای مدیریت دارایی”(SAM) این روزها برای ارایه‌دهندگان سرویس‌ها و فضاهای میزبانی اهمیت فراوان پیدا کرده است تا از طریق آن بتوان ابزارهای ابری و پیاده‌سازی چندین سیستم به صورت یکپارچه را به کمک آن مدیریت کرد.