افزایش استفاده از نرم‌افزارهای سنتی و ابری در سازمان‌های آسیا پسیفیک

همکاران سیستم- سازمان‌ها در منطقه آسیا پسیفیک در تلاشند تمرکز بیشتری بر انجام دیجیتالی فعالیت‌های خود داشته باشند و با سرعت بیشتر خود را با نوآوری‌های فناورانه تطبیق دهند.
به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ به گفته «اسکات روسل» مدیر شعبه SAP در منطقه آسیا پسیفیک ژاپن که از ژوئن ۲۰۱۷ این پست را عهده‌دار شده است، این بازار به گونه‌ای پیش می‌رود که توانایی‌های نرم‌افزارهای سازمانی در مقابل اپلیکیشن‌های مبتنی بر فضای رایانش ابری بیش‌تر از قبل مورد توجه قرار می‌گیرد.
او در مورد چشم‌انداز خود برای آینده بازار نرم‌افزارهای سازمانی و بازاری که SAP در آن حضور دارد توضیح داد این روزها بخش اعظم سازما‌ن‌ها روی فضای رایانش ابری تمرکز کرده‌اند و کسب و کارهای امروزی ترجیح می‌دهند فعالیت‌های خود را به‌شکل دیجیتالی پیش ببرند و از مزایای این فناوری بیش از پیش بهره‌مند شوند. فارغ از اینکه نرم‌افزارهای مورد نظر آن‌ها به صورت سنتی مورد استفاده قرار بگیرد یا برمبنای فضای رایانش ابری به کار گرفته شود،‌ آن‌ها تصمیم به دیجیتالی کردن فعالیت‌های خود دارند.
راسل در این خصوص گفت: «آنچه که سازما‌ن‌ها می‌خواهند این است که بتوانند نوآوری‌ها را در اختیار بگیرند، با سرعت بیشتر فناوری‌ها را مورد استفاده قرار دهند و آسان‌تر از گذشته آنها را در فعالیت‌های کاری خود به کار بندند. این اتفاق در نرم‌افزارهای سازمانی و فضای پردازش ابری برای آنها محقق می‌شود.»