ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

اعلام طرح‌های جدید اوراکل برای توسعه خدمات پردازش ابری

اعلام طرح‌های جدید اوراکل برای توسعه خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت اوراکل از بزرگترین ارایه‌دهندگان خدمات سازمانی طرح جامع خدمات پردازش ابری Oracle PartnerNetworkرا عرضه کرد تا به شرکای تجاری خود کمک کند بتوانند کسب‌وکار خود را مبتنی بر سیستم Oracle Cloud گسترش دهند و از نظر فنی و بازاریابی بیشتر مورد پشتیبانی قرار بگیرند.به گزارش وبسایت Itp، در این برنامه جدید اوراکل چهار چرخه OPN Cloud را نامگذاری کرده است که شامل موارد زیر می‌شود: سیستم Cloud Standard که نخستین چرخه در این برنامه است و به شرکای فعال در حوزه پردازش ابری امکان می‌دهد تا بتوانند خود را در بازار متمایز کنند.
چرخه بعدی Cloud Select نام دارد و آن دسته از شرکای تجاری از آن بهره‌مند می‌شوند که به صورت تخصصی از خدمات ابری بهره می‌برند و سرویس‌ها یا فناوری‌های Oracle Cloud را به فروش می رسانند. این مراکز توانسته‌اند به صورت موفقیت‌آمیز با مشتریان فعالیت کنند تا راهکارهای Oracle Cloud Services را مورد استفاده قرار دهند.
چرخه دیگر اوراکل Cloud Premier نام دارد و شامل آنهایی می‌شود که کسب‌وکار خود را به فضای ابری انتقال داده‌اند و به صورت تخصصی روی راهکارهای Oracle Cloud تمرکز دارند.
بالاترین سطح در این چرخه‌ها Cloud Elite نام دارد که در سطح بالا تجهیز شده است و شرکای تجاری در آن سرمایه‌گذاری گسترده انجام داده‌اند تا برنامه‌های مشترک خود را با مشتریان به اجرا برسانند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *