ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

«استیو بالمر» به توسعه خدمات SAP کمک می‌کند

«استیو بالمر» به توسعه خدمات SAP کمک می‌کند

همکاران سیستم- آخرین پروژه‌ای که «استیو بالمر» مدیرعامل سابق مایکروسافت راه‌اندازی کرده است با نام USAfacts.com شناخته می‌شود و در آن تمام اتفاقات محلی، ایالتی و مربوط به دولت فدرال منتشر می‌شود. این سایت اینترنتی آپریل امسال فعالیت خود رآغاز کرد و با داشبوردهای ساده خود مطالب را در اختیار کاربران گذاشت تا شهروندان به راحتی بتوانند عملکرد دولت را با وعده‌هایی که داده است مقایسه کنند.

به گزارش وب‌سایت pcworld،  این اقدام مدیرعامل اسبق مایکروسافت برای شرکتی مانند SAP قابل‌توجه بود. شرکت SAP سرویس پردازش ابری جدیدی راه‌اندازی کرده است تا به بخش عمومی در سازمان‌ها کمک کند میزان هزینه‌های خود را مدیریت کنند.

مرکز USAfacts و شرکت نوپای OpenGov که در زمینه ارایه گزارش‌های مالی فعالیت می‌کند ابزارهایی را برای بخش‌های عمومی ارائه می‌کنند که در سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) برای شرکت‌های دولتی بسیار کاربرد دارد و به گفته «دارِن کوچ» مدیر تولید SAP این فرصت را برای شرکت SAP فراهم می‌کند تا بتواند در چرخه فروش سازمان‌ها حضور پررنگ‌تری داشته باشد.

کوچ هم‌اکنون محصولات مختلف از جمله Business ByDesign را که سیستم حسابداری مبتنی بر فضای رایانش ابری محسوب می‌شود ارایه می‌کند و بسته نرم‌افزاری خرید و برنامه‌ریزی برای سازمان‌های متوسط را در شرکت SAP توسعه می‌دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *