ارزش بازار نرم‌افزاری خاورمیانه ۶ میلیارد دلار شد

همکاران سیستم – کارشناسان اعلام کردند تحولات دیجیتالی در شرکت‌های کوچک و متوسط و همچنین شهرهای هوشمند در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) باعث شده است ارزش بازار نرم‌افزار در این منطقه به بیش از ۶ میلیارد دلار برسد.

خاورمیانه و شمال آفریقا از جمله مناطق جهان محسوب می‌شود که سرعت بالا در عرصه تحولات دیجیتالی را به خود اختصاص داده است و این اتفاق در حالی صورت می‌گیرد که سازمان‌ها تلاش گسترده‌تری را برای چابکی هرچه بیشتر کسب و کار خود انجام می‌دهند، برای درک بهتر نیازهای مشتری سرمایه‌گذاری بیشتری دارند، و نوآوری‌های نوظهور را در مقایس گسترده‌تر رشد می‌دهند.

به صورت ویژه میزان سرمایه‌گذاری سازمان‌ها در بخش نرم‌افزار بالاترین رشد در عرصه فناوری را در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به خود اختصاص داده است و این طور که کارشناسان مرکز تحقیقاتی گارتنر در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کردند، ارزش بازار نرم‌افزاری منطقه MENA در سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به سال قبل از آن با ۱۱ درصد رشد به ۶٫۲ میلیارد دلار رسیده است.

در زمینه پیش‌بینی‌های صورت گرفته در بخش تجارت دیجیتال، شرکت SAP از بزرگترین توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای سازمانی که در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا ۱۲ شعبه دارد حاکمیت خود را بر بازار نرم‌افزاری منطقه برای تحولات دیجیتالی ثابت کرده است. شرکت SAP راهکارهای نرم‌افزاری ویژه برای ۲۵ صنعت مختلف و ۷ خط کسب کار را در فضای نرم‌افزاری پیش‌فرض، فضای خدمات ابری و محیط‌های ترکیبی ارایه می‌دهد.

منبع: itp

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *