ارائه نرم‌افزاری جدید برای تقویت فرهنگ قدردانی در سازمان

ارائه نرم‌افزاری جديد برای تقویت فرهنگ قدردانی در سازمان

همکاران سیستم- شرکت Loyaltyworks برنامه‏ آنلاین جدیدی در زمینه مدیریت منابع انسانی عرضه کرده است که به کمک آن می‏‌توان از طریق قدردانی و ارائه پاداش به کارکنان، مشارکت آنها را در سازمان تقویت کرد. این برنامه که برای پلت‌فرم تحت وب RewardTrax طراحی شده است، به مدیران سازمان‏ این امکان را می‏‌دهد تا با منسجم‌‏تر کردن نظام پاداش‌‏دهی خود مشارکت کارکنان را افزایش دهد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‏‌های این برنامه جدید توجه به شبکه‏‌های اجتماعی است. این ویژگی کاربران را قادر می‏‌سازد تا از قابلیت رسانه‏‌های اجتماعی برای تقویت فرهنگ قدردانی و پاداش در داخل سازمان بهره گیرند.

دان لیونگ یکی از مدیران شرکت در این باره می‏‌گوید: وقتی فردی در داخل سازمان به هر نحوی تشویق می‌‏شود، همه افراد در جریان آن قرار می‏‌گیرند. این پاداش فقط به فرد تشویق‏‌شونده محدود نمی‏‌شود، بلکه دیگران را نیز تشویق می‏‌کند برای رشد و بهبود سازمان بیشتر تلاش کنند.

مدیران می‏‌توانند به کمک امکانات مختلف این برنامه فرهنگ قدردانی را در سازمان خود تقویت و مدیریت کنند. از جمله امکانات این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

–        پاداش خدمت

–        تبریک روز تولد

–        تشویق فوری پس از انجام کار

–        برنامه‏‌ای برای قدردانی کارکنان از یکدیگر

–        سیستم پیشنهاد پاداش

–        شناسایی مشتریان جدید از طریق مشتریان فعلی

–        آموزش

–        نظرسنجی و آزمون

–        مدیریت عملکردها و …

شرکت Loyaltyworks که در زمینه طراحی، توسعه و مدیریت برنامه‌‏های موسوم به «برنامه‏‌های تشویقی، تقویت وفادارای و پاداش‏‌دهی» فعال است، می‏‌کوشد با طراحی و توسعه برنامه‏‌های کاربردی قابلیت‏‌های پلت‌فرم RewardTrax خود را در زمینه‏‌های مختلف از جمله بهبود مشارکت کارکنان از طریق ارائه مشوق‏‌ها و تقویت نظام پاداش افزایش دهد.

marketwatch