ابزار چندپلتفرمی جدید مایکروسافت برای ارتقا خدمات ابری

ابزار چندپلتفرمی جدید مایکروسافت برای ارتقا خدمات ابری

همکاران سیستم- خبرها حاکی از آن است که مایکروسافت در حال توسعه ابزار چندپلتفورمی جدید مبتنی بر فضای پردازش ابری است که با نام OneClip شناخته می‌شود.
به گزارش وبسایت Ubergizmo، ایده اصلی مربوط به این ابزار کاربردی بسیار ساده است. شما در آن می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را در یک دستگاه انتخاب کنید و از روی دستگاه دیگر به آن دسترسی داشته باشد. شما این کار را به راحتی انجام خواهید داد، زیرا داده‌ها مبتنی بر فضای ابری ارائه می‌شوند.
این ابزار کاربری آخرین افزونه مایکروسافت در این زمینه محسوب می‌شود و قابلیت‌های زیادی دارد. باید توجه داشت که مایکروسافت مانند گذشته از ارائه ابزارهای کاربردی برای دیگر پلتفرم‌ها واهمه ندارند. طی ماه‌های اخیر این شرکت ابزارهای مختلفی را برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS ارایه کرد و بنابراین دور از ذهن به نظر نمی‌رسد که OneClip در تمامی این پلتفرم‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
برند One در سری محصولات OneNote و OneDrive مایکروسافت مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین در حوزه خدمات ابری از آن استفاده می‌شود تا کاربران پلتفرم‌های مختلف بتوانند به قابلیت‌های آن دسترسی داشته باشند.
این ابزار جدید که اطلاعات آن روی شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده است، به نظر می‌رسد که این روزها با ویرایش بتا در سیستم داخلی مایکروسافت مورد آزمایش قرار می‌گیرد و در آینده نزدیک برای سیستم‌های عامل اندروید، iOS، ویندوز فون و ویندوز عرضه شود.