آمازون تمرکز خود بر فناوری اینترنت اشیا را افزایش می‏‌دهد

آمازون تمرکز خود بر فناوری اینترنت اشیا را افزایش می‏‌دهد

همکاران سیستم- شرکت آمازون یکی از شرکت‏های نوپا را که صاحب پلت‏فرم ویژه‏ای در حوزه اینترنت اشیا است، خریداری کرده است.

به گزارش وب‏سایت  pcworld، آمازون یک شرکت نوپا به نام 2lementry را که برای کسب و کارهای تجاری پلت‏فرم ویژه‌‏ای در حوزه اینترنت اشیا عرضه می‏‌کند، خریداری کرده است. سخنگوی آمازون ضمن تایید خبر این معامله گفته است آمازون از مشتریان این شرکت نوپا پشتیبانی خواهد کرد. شرکت 2lementry نیز در وب‏سایت خود نوشته است با حفظ نام و برند خود به ارائه خدمات به مشتریانش ادامه خواهد داد.

شرکت 2lementry که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شده است راهکارهای خاصی را برای یکپارچه‏‌سازی اپلیکیشن‏‌های کسب و کار عرضه می‏‌کند. کسب و کارهای تجاری به کمک این میان‏‌افزارها می‌‏توانند اتصال میان ابزارهای مختلف مورد استفاده خود را برقرار کنند. این شرکت همچنین الگوهای محاسباتی و تحلیلی‏ ویژه‌‏ای عرضه می‌‏کند که کسب و کارها می‏‌توانند از آنها برای تحلیل داده‏‌های به دست آمده از ابزارهای مختلف استفاده کنند.

پلت‏فرم این شرکت در حوزه اینترنت اشیا ThingFabric نام دارد که پیش از این با خدمات تحت وب آمازون یکپارچه شده بود. شرکت آمازون که یکی از عرضه‏‌کنندگان مطرح خدمات پردازش ابری است قصد دارد جای پای خود در بازار جهانی فناوری اینترنت اشیا را نیز مستحکم کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *