داستان موفقیت شرکت ساطی رود


 

معرفی شرکت ساطی رود

شرکت ساطی رود از سال 1391 تاسیس شده است و در حال حاضر در حوزه واردات و فروش تایر­های برند سایلون فعالیت می‌­کند. شرکت ساطی رود با در دست داشتن یک شبکه گسترده فروش، جز پنج واردکننده برتر تایر کشور محسوب می‌شود. ساطی رود بیش از یک سال است که از سیستم راهکاران ابری استفاده می‌کند. کاربران این شرکت امروز با سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، انبار و فروش راهکاران ابری کار می‌کنند.

 

 

.

 •  

  نیاز اصلی کسب‌و‌کار


  شرکت ساطی رود به نرم‌­افزاری نیاز داشت که کلیه فرآیند­های سازمان را به صورت یکپارچه پوشش دهد. علاوه بر این با توجه به نوع فعالیت شرکت و گردش بانکی بالا، مدیریت سیستم دریافت و پرداخت اهمیت زیادی داشت. همچنین شرکت ساطی رود به سیستمی جهت مدیریت انبار و قیمت‌­گذاری انبار نیاز داشت. که بتواند با توجه به فاصله جغرافیایی، به صورت درلحظه ارتباط بین فروش و انبار را برقرار کند.

   

 
 

خانم غافلی؛ مدیر مالی شرکت ساطی رود

در گذشته از سیستم‌های نسل قبلی همکاران سیستم استفاده می‌کردیم، اما برای بهبود فرایندهای مالی نیاز به تغییر سیستم داشتیم. کاهش هزینه استفاده از نرم‌­افزار و عدم نیاز به تهیه سرور، از مهم‌­ترین دلایل استفاده از راهکاران ابری بود. مدل مبتنی بر حق اشتراک با توجه به نوع فعالیت شرکت صرفه­‌تر بود.


از دیگر مزایای راهکاران ابری به موارد زیر اشاره شد:

دسترسی‌­پذیری راهکاران ابری

خانم غافلی یکی از مهم­ترین مزیت­‌های راهکاران ابری را تحت وب بودن و در نتیجه آن سهولت دسترسی در لحظه به سیستم می‌­داند.

یک مزیت اصلی راهکاران ابری این است که در هر جایی که امکان دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد در داخل یا خارج از سازمان، می‌توانیم از سیستم استفاده کنیم. با توجه به اینکه برخی از مدیران ما، ایران نیستند امکان دسترسی آن­ها به سیستم به راحتی امکان­‌پذیر است در صورتی‌که قبلا باید مرتبا گزارش‌­های مورد نظرشان ایمیل یا فکس می­‌شد.

خدمات استقرار و پشتیبانی

در فرآیند استقرار، بدون هیچ مشکلی اطلاعات از سیستم‌های قبلی به سیستم راهکاران ابری منتقل شد و حتی بعد از اتمام فرآیند استقرار، سوالات و نکات ما را پاسخ دادند. علاوه بر این موضوعات پشتیبانی نیز در اسرع وقت پاسخ داده می‌­شود.

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.