ما در همکاران سیستم باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات همکاران سیستم ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها به‌دست آورید. ارتقای سطح دانش کاربران از سیستم‌ها باعث آسان‌تر شدن و سرعت گرفتن فرایند استقرار و راه‌اندازی نیز می‌شود.

همکاران سیستم با اعتقاد به اهمیت آموزش کاربران و به حداکثر رساندن سود مشتری، از سال ۱۳۸۲ «موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم» را تاسیس کرد تا با فراهم آوردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی گسترده‌ای را به مخاطبان خود ارائه کند. در حال حاضر دو دپارتمان آموزش مشتریان و کاربران آزاد، پاسخگوی نیازهای شماست.

شما می‌توانید با توجه به نیازها و شرایط خود شیوه‌ی آموزشی دلخواه‌تان را از بین کلاس‌های حضوری و یا دوره‌های آموزش الکترونیکی انتخاب کنید.

پس از گذراندن موفق دوره‌های آموزشی، با مفاهیم و چگونگی کاربری سیستم‌ها آشنا می‌شوید و گواهینامه کاربری همکاران سیستم را دریافت می‌کنید.

شیوه‌های آموزشی همکاران سیستم:

آموزش‌ هنگام استقرار

پس از خرید محصول از همکاران سیستم، کارشناسان ما به موازات استقرار هر بخش از سیستم، چگونگی کار با آن بخش را به طور خلاصه به کاربران شما آموزش می‌دهند. هر چند برای تسلط کامل بر هر سیستم، شرکت در دوره آموزشی آن سیستم در موسسه ضروری است.

آموزش‌ مشتریان جدید

پس از خرید محصول از همکاران سیستم، به جز آموزش‌های عمومی هنگام استقرار سیستم، بر اساس شرایط قرارداد، کاربران شرکت شما می‌توانند در دوره‌های آموزشی حضوری یا الکترونیکی موسسه پژوهش و آموزش شرکت کنند و یک سیستم را به طور کامل و متمرکز، بر اساس طرح درس مشخص و استانداردهای آموزشی ما فراگیرند. اگر کاربران سیستم شما تغییر کند و یا پس از مدتی استفاده از سیستم، کاربران شما نیاز به بازآموزی یک نرم‌افزار داشته باشند، می‌توانید با معرفی کاربران خود و پرداخت هزینه دوره، امکان یادگیری کامل کار با سیستم را برای آنها فراهم کنید. در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم، امکان برگزاری دوره‌های آموزشی در محل شرکت شما نیز وجود دارد.

کارگاه‌های بازآموزی

معمولا در برخی از دوره‌های زمانی مانند عملیات پایان سال، انبارگردانی، محاسبه عیدی، ذخیره سنوات و مرخصی به بخش‌های خاصی از سیستم نیاز بیشتری پیدا می‌کنید. در این شرایط، می‌توانید با شرکت در کارگاه‌های بازآموزی درباره‌ی چگونگی کار با این بخش‌ها دوباره آموزش ببینید. همچنین در این کارگاه‌ها می توانید با تبادل نظر با کاربران باتجربه‌ی شرکت های دیگر که در این دوره ها حاضر می شوند، از تجربه یکدیگر استفاده کنید.

آموزش‌ الکترونیکی

دوره‌های آموزش الکترونیکی نرم‌افزارهای همکاران سیستم این امکان را فراهم کرده است که آموزش سیستم‌ها در هر زمان و هر مکان و با کمترین هزینه در دسترس شما باشد.

آموزش آزاد

در دوره‌های آموزش آزاد افراد علاقه‌مند می‌توانند با کاربری نرم‌افزارهای همکاران سیستم و اصول و مفاهیم حسابداری آشنا شوند.از دیگر خدمات ما در آموزش آزاد برگزاری دوره‌‌های SQLSERVER  و ORACLE Database است.

برای شرکت در دوره‌های آموزشی نرم‌افزارها با این روش‌ها با ما تماس بگیرید:

تلفن : ۸۴۲۰۵۱۱۱  
وبسایت: education.systemgroup.net