ارائه‌ی«بسته‌ی جامع آموزش هوشمندی کسب‌و‌کار» در موسسه‌ی آموزش همکاران سیستم

سمینار «آشنایی با هوشمندی کسب‌و‌کار و داده‌کاوی» با شرکت بیش از ۷۰ نفر از مدیران، کارشناسان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی هوشمندی کسب‌وکار و داده‌کاوی در موسسه‌ی پژوهش و آموزش همکاران سیستم برگزار شد. در این سمینار که با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با مبانی و مفاهیم حوزه‌ی هوشمندی کسب‌و‌کار و تحلیل‌های پیشرفته برگزار شد، مسیر دوره‌ی آموزشی این حوزه نیز به مخاطبان معرفی شد. این دوره‌ی جامع براساس مطالعه‌ی استانداردهای جهانی و با تکیه بر دانش و تجربه‌ی متخصصان همکاران سیستم طراحی شده است.

ارائه‌ی خدمات آموزشی در حوزه‌ی هوشمندی کسب‌وکار و داده‌کاوی از سال گذشته در موسسه‌ی پژوهش و آموزش همکاران سیستم آغاز شده است. تازه‌ترین خدمت موسسه در این زمینه، طراحی بسته‌ی جامع آموزش هوشمندی کسب‌و‌کار و علم داده (Business Intelligence & Data Science Specialization) است که از این پس به علاقه‌مندان ارائه خواهد شد.

این بسته شامل آموزش یکپارچه‌ی مفاهیم اولیه‌ی هوشمندی کسب‌وکار و تحلیل‌های پیشرفته بر پایه‌ی علم داده است که بر اساس استانداردها و نیازهای داخلی بومی‌سازی شده و به صورت کاملا کاربردی ارائه می‌شود. شرکت‌کنندگان در دوره‌ها، به ازای حضور در هر دوره گواهی‌نامه‌ی حضور دریافت کرده و با گذراندن همه‌ی دوره‌ها موفق به دریافت گواهی‌نامه‌ی جامع از موسسه‌ی پژوهش و آموزش خواهند شد.
برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد دوره‌ها به این لینک سربزنید. برای دانلود بروشور روی این لینک کلیک کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *